• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про підтримку вітчизняного льоно- та коноплевиробництва

Кабінет Міністрів України  | Постанова від 02.03.1998 № 236
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 02.03.1998
  • Номер: 236
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 02.03.1998
  • Номер: 236
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 2 березня 1998 р. N 236
Київ
Про підтримку вітчизняного льоно- та коноплевиробництва
З метою створення необхідних умов для вирощування і переробки льону-довгунця та конопель в 1998 році, збереження обсягів їх виробництва і забезпечення підприємств легкої промисловості сировиною Кабінет Міністрів України
постановляє:
Міністерству фінансів, Міністерству агропромислового комплексу виділити в 1998 році державно-кооперативній асоціації "Укрльоноконоплепром" бюджетні асигнування, передбачені Законом України "Про Державний бюджет України на 1998 рік" на приріст обігових коштів льоно- та коноплепереробних підприємств, у розмірі 5 млн. гривень у порядку згідно з додатком.
Прем'єр-міністр України В.ПУСТОВОЙТЕНКО
Інд. 22
Додаток
до постанови Кабінету Міністрів України
від 2 березня 1998 р. N 236
ПОРЯДОК
використання бюджетних коштів, що виділяються на підтримку вітчизняного льоно- та коноплевиробництва
1. Бюджетні кошти, що виділяються на підтримку вітчизняного льоно- та коноплевиробництва, надаються сільськогосподарським товаровиробникам додатково до договірної закупівельної ціни в розмірі 120 гривень за кожну тонну трести середнім номером 1, здану на вітчизняні переробні підприємства.
Надання коштів здійснюється в два етапи:
перший етап: авансування в I і II кварталах до 30 відсотків передбаченої суми провадиться на підставі договорів про поставку льоно- та коноплесировини і довідок про фактично посіяні площі льону та конопель.
Зазначені договори і довідки реєструються в управлінні сільського господарства районної державної адміністрації та територіальних відділеннях Державного казначейства, а зведений реєстр по області в розрізі районів і господарств надсилається державно-кооперативній асоціації "Укрльоноконоплепром";
другий етап: остаточні розрахунки здійснюються на підставі приймальних квитанцій льоно- та коноплепереробних підприємств, зареєстрованих інспекцією заготівель і якості сільськогосподарської продукції та надісланих державно-кооперативній асоціації "Укрльоноконоплепром" у вигляді зведеного по області реєстру в розрізі районів і господарств.
Перерахування коштів здійснюється Мінфіном через територіальні органи Державного казначейства за розподілом державно-кооперативної асоціації "Укрльоноконоплепром".
Зазначені кошти за погодженням з управліннями сільського господарства районних державних адміністрацій відділення Державного казначейства в районах спрямовують на оплату рахунків сільськогосподарських товаровиробників для придбання матеріально-технічних ресурсів, пов'язаних з виробництвом льону та конопель.
У разі отримання сільськогосподарським товаровиробником авансу в розмірі, що перевищує суму фінансової підтримки, передбаченої цим Порядком, різниця перераховується до державного бюджету з урахуванням неустойки (штрафу, пені).
2. До 20 відсотків бюджетних асигнувань, передбачених на приріст обігових коштів льоно- та коноплепереробних підприємств, можуть бути використані в 1998 році державно-кооперативною асоціацією "Укрльоноконоплепром" для придбання насіння льону та конопель з метою подальшого забезпечення вітчизняних сільськогосподарських товаровиробників насіннєвим матеріалом та створення страхового насіннєвого фонду.
Перший заступник
Міністра Кабінету Міністрів України

В.РЯБОКОНЬ