• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про своєчасну підготовку до збирання врожаю та організацію його проведення в 1991 році

Кабінет Міністрів УРСР  | Постанова від 22.05.1991 № 10
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів УРСР
  • Тип: Постанова
  • Дата: 22.05.1991
  • Номер: 10
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів УРСР
  • Тип: Постанова
  • Дата: 22.05.1991
  • Номер: 10
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
П О С Т А Н О В А
від 22 травня 1991 р. N 10
Київ
Про своєчасну підготовку до збирання врожаю та організацію його проведення в 1991 році
З метою своєчасного і високоякісного проведення збирання врожаю, заготівель сільськогосподарських продуктів і кормів Кабінет Міністрів Української РСР
постановляє:
1. Держпостачу УРСР, Держагропрому УРСР, Комітету по забезпеченню нафтопродуктами при Раді Міністрів УРСР, міністерствам і відомствам УРСР, що здійснюють поставки для села матеріально-технічних засобів:
а) негайно впровадити погоджений з Кримською АРСР і облвиконкомами особливий режим забезпечення сільського господарства матеріально-технічними ресурсами, і насамперед паливно-мастильними матеріалами, запасними частинами, посівною і збиральною технікою, маючи на увазі, що ці ресурси повинні бути поставлені сільським споживачам у повному обсязі;
б) терміново забезпечити укладання договорів, пов'язаних з виконанням замовлень для села.
2. Керівникам виробничого об'єднання "Харківський тракторний завод", Харківського заводу тракторних двигунів, кіровоградського заводу "Червона Зірка", виробничого об'єднання "Київтрактородеталь", Мелітопольського заводу тракторних гідроагрегатів, кіровоградського заводу "Гідросила", Вінницького заводу тракторних агрегатів, сімферопольського заводу "Сімферопольсільмаш", Бердянського виробничого об'єднання по жатках, виробничого об'єднання "Тернопільський комбайновий завод", Дніпропетровського комбайнового заводу, Херсонського комбайнового заводу, білоцерківського заводу "Сільмаш" імені 1-го Травня, Харківського 8-го ДПЗ, Вінницького 18-го ДПЗ та інших підприємств республіки, що виготовляють запасні частини до машин, які беруть участь у збиранні врожаю, забезпечити поставку агропромисловому комплексу в повному обсязі запасних частин до тракторів, посівної та збиральної техніки.
3. Комітетові по забезпеченню нафтопродуктами при Раді Міністрів УРСР, Держагропрому УРСР забезпечити в травні - жовтні ц. р. поставку агропромисловому комплексу за випереджаючим графіком автомобільного бензину, дизельного палива і дизельного масла для потреб сільського господарства в кількостях, що дозволяють створити в колгоспах, радгоспах та інших сільськогосподарських підприємствах і організаціях запаси цих матеріалів, необхідні для проведення збиральних та інших сільськогосподарських робіт.
Встановити контроль за реалізацією суворо за призначенням виділених для агропромислового комплексу фондів на паливно-мастильні матеріали.
4. Держагропрому УРСР, Державному комітетові УРСР по економіці забезпечити:
заводи-виготовлювачі сільськогосподарської техніки необхідними матеріально-технічними ресурсами в повному обсязі за виділеними лімітами;
поставку до 1 липня 1991 р. господарствам Держагропрому УРСР жаток із Бердянського виробничого об'єднання по жатках, причепів тракторних місткістю 45 куб. м із Джанкойського машинобудівного заводу, зернопультів із установ Міністерства внутрішніх справ УРСР і тракторів Т150, Т-150К із виробничого об'єднання "Харківський тракторний завод", виділених за фондами першого півріччя 1991 року.
5. Держагропрому УРСР, Держпостачу УРСР, Українській національній компанії по сільськогосподарському машинобудуванню взяти участь у розробці Міністерством автомобільного і сільськогосподарського машинобудування СРСР, Міністерством сільського господарства і продовольства СРСР і Міністерством матеріальних ресурсів СРСР пропозицій про збільшення виробництва колісних тракторів середньої і малої потужності, а також організацію випуску кінного сільськогосподарського інвентарю і знарядь із залученням для їх виробництва промислових підприємств республіки.
6. Держагропрому УРСР, Держпостачу УРСР забезпечити одержання та поставку господарствам агропромислового комплексу матеріально-технічних ресурсів, що виділяються відповідно до постанови Кабінету Міністрів СРСР від 13 квітня 1991 р. N 175.
7. Держпостачу УРСР і Держагропрому УРСР забезпечити:
поставку (незалежно від рівня виконання плану виробництва) агропромисловому комплексу сталевих, чавунних, азбоцементних труб, прокату чорних металів, виробів подальшої переробки, електродів зварювальних, канатів сталевих, прокату кольорових металів, алюмінію первинного, шин, поліетилену, ударостійкого полістиролу і виробів з нього, електротехнічної і кабельно-провідникової продукції, а також іншої продукції виробничо-технічного призначення за лімітами I - III кварталів до 16 вересня і за річними лімітами до 16 грудня 1991 р.;
поставку цукровим заводам для своєчасної та якісної їх підготовки до переробки цукрових буряків металопрокату, труб, кабельно-провідникової продукції, електродвигунів, цементу, лісоматеріалів та інших матеріально-технічних ресурсів, необхідних для ремонтних потреб, за лімітами першого півріччя до 20 червня і за лімітами другого півріччя до 1 серпня 1991 року.
8. Держпостачу УРСР разом з Держагропромом УРСР, Кримською АРСР і облвиконкомами вирішити питання про задоволення потреб сільського господарства в спецодязі і засобах, що забезпечують здорові і безпечні умови праці для механізаторів та інших працівників сільського господарства.
9. Управлінням Донецької, Львівської, Одеської, Південної, Південно-Західної і Придніпровської залізниць, Азовському морському пароплавству, Радянському Дунайському пароплавству і Чорноморському морському пароплавству забезпечити першочергову (за планом) подачу вагонів, суден і контейнерів під вантаження автомобілів, тракторів, причепів, сільськогосподарських машин, обладнання, запасних частин, автомобільних шин, металопрокату, електротехнічної та кабельно-провідникової продукції, лісових і будівельних матеріалів, плодоовочевої тари, нафтопродуктів, мінеральних добрив, хімічних засобів захисту рослин, сировини для їх виробництва та інших матеріалів і встановити контроль за просуванням залізницями і водними шляхами поїздів і суден з вантажами, що направляються сільському господарству для забезпечення збирання врожаю і заготівлі кормів.
Перший віце-прем'єр-міністр України К.МАСИКДержавний секретарКабінету Міністрів УРСР В.ПЄХОТА
Інд. 22