• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Щодо регламентації порядку закупівлі медичної техніки за бюджетні кошти

Міністерство охорони здоровя України , Міністерство зовнішніх економічних звязків і торгівлі України  | Наказ, Положення від 04.08.1998 № 235/106/474 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Міністерство охорони здоровя України , Міністерство зовнішніх економічних звязків і торгівлі України
  • Тип: Наказ, Положення
  • Дата: 04.08.1998
  • Номер: 235/106/474
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство охорони здоровя України , Міністерство зовнішніх економічних звязків і торгівлі України
  • Тип: Наказ, Положення
  • Дата: 04.08.1998
  • Номер: 235/106/474
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ЗОВНІШНІХ ЕКОНОМІЧНИХ ЗВ'ЯЗКІВ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 235/106/474 від 04.08.98
м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
18 вересня 1998 р.
за N 579/3019
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства охорони здоров'я N 90/50 від 24.02.2007 )
Щодо регламентації порядку закупівлі медичної техніки за бюджетні кошти
З метою забезпечення ефективного використання бюджетних коштів, які виділяються на охорону здоров'я, запобігання економічно необгрунтованому завищенню цін на медичну техніку та згідно з п.3 постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 1998 року N 657 "Про внесення змін і доповнень до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань створення єдиної системи державних закупівель товарів (робіт, послуг)"
НАКАЗУЄМО:
1. Затвердити Положення про порядок організації та проведення конкурсів (тендерів) на закупівлю медичної техніки установами та закладами охорони здоров'я за рахунок бюджетних коштів (додається).
2. Міністерству охорони здоров'я забезпечити державну реєстрацію цього Положення в Міністерстві юстиції України, його видання, тиражування та публікацію.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Міністерство охорони здоров'я, Міністерство економіки та Міністерство зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі.
Міністр охорони здоров'я
Міністр економіки
Міністр зовнішніх економічних
зв'язків і торгівлі
А.Сердюк
В.Роговий

С.Осика
Затверджено
Наказ МОЗ України
Мінекономіки України
МЗЕЗторгу України
04.08.98 N 235/106/474
Положення про порядок організації та проведення конкурсів (тендерів) на закупівлю медичної техніки установами та закладами охорони здоров'я за рахунок бюджетних коштів*
Розділ 1 Загальні положення
1.1. Цей нормативно-правовий документ, розроблений згідно з п.3 постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 1998 р. N 657 "Про внесення змін і доповнень до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань створення єдиної системи державних закупівель товарів (робіт, послуг)", у відповідності до Положення про організацію та проведення торгів (тендерів) у сфері державних закупівель товарів (робіт, послуг), затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 28 червня 1997 р. N 694 (далі - Положення, затверджене постановою Кабінету Міністрів України N 694), із змінами та доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів від 24 вересня 1997 р. N 1058 "Про створення єдиної системи закупівель товарів (робіт, послуг) за рахунок коштів державного бюджету та іноземних кредитів, що залучаються під гарантії Кабінету Міністрів України", регулює порядок проведення конкурсів (тендерів) на закупівлю медичної техніки за рахунок бюджетних коштів.
Застосування цього Положення поширюється на операції із закупівлі медичної техніки в сфері державних закупівель за рахунок бюджетних коштів усіх рівнів, позабюджетних державних фондів або іноземних кредитів, що залучаються під гарантії Кабінету Міністрів, якщо вартість такої закупівлі дорівнює або перевищує 10 000 гривень.
_______________
* При застосуванні цього Положення потрібно виконувати вимоги п.28 Закону "Про Державний бюджет України на 1998 рік"
.
1.2. Метою проведення конкурсів (тендерів) є забезпечення ефективного використання коштів відповідних бюджетів, виділених на охорону здоров'я, створення конкурентного середовища для розміщення замовлень і укладення контрактів, запобігання економічно необгрунтованому завищенню цін та вибір найсприятливіших умов для реалізації контрактів на закупівлю медичної техніки за рахунок зазначених коштів.
1.3. Рішення про проведення конкурсу (тендера) приймається замовником за наявності виділених з відповідних бюджетів коштів, достатніх для закупівлі медичної техніки.
1.4. Конкурс (тендер) організовує замовник, який визначає і формулює свої вимоги та оголошує про проведення конкурсу. Він гарантує всім постачальникам (підрядникам) - учасникам конкурсу (далі - претендентам) рівні умови участі в конкурсі, а також об'єктивне визначення переможця.
1.5. У конкурсах (тендерах), що проводяться згідно з цим Положенням, можуть брати участь як іноземні, так і українські підприємства, установи і організації незалежно від їх державної належності, форм власності, за винятком випадків, коли відповідно до законодавчих актів або міжнародних договорів України участь у торгах обмежується на підставі державної належності.
1.6. Участь у конкурсі (тендері) будь-якого претендента може бути припинена у випадках, передбачених п.18 Положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України N 694.
Розділ 2 Визначення термінів
2.1. Для цілей цього Положення наведені нижче терміни вживаються в такому значенні:
замовник - установа або заклад охорони здоров'я, який формує замовлення, проводить конкурси (тендери), укладає контракти з переможцями конкурсу, контролює хід виконання замовлення, приймає закінчені роботи та отримує закуплену медичну техніку;
конкурс (тендер) - форма розміщення замовлення на виконання робіт, послуг, поставку продукції (медичної техніки, обладнання), яка передбачає вибір претендента шляхом оцінки його пропозиції;
запрошення на конкурс (тендер) - лист до всіх претендентів із запрошенням взяти участь у конкурсі, а також до тих, які в разі потреби пройшли попередній відбір;
тендерна (конкурсна) документація - комплект документів, який містить інформацію про предмет замовлення, умови та вимоги до складання тендерної пропозиції та іншу інформацію, наведену в п.30 Положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України N 694, і достатню для підготовки пропозицій претендентами у визначений термін;
попередня кваліфікація претендентів - визначення замовником можливостей претендентів, зацікавлених у виконанні замовлення, та доцільності їх запрошення для участі у конкурсі;
претендент - суб'єкт господарської діяльності будь-якої державної належності та форм власності, який підтвердив намір взяти участь у конкурсі і надав або збирається надати тендерні пропозиції;
конкурсний комітет (конкурсна комісія) - постійний або тимчасовий орган, який формується замовником для підготовки та проведення конкурсу;
тендерна пропозиція - пропозиція щодо певного об'єкта закупівлі, яка готується і надається на конкурс претендентом відповідно до вимог тендерної (конкурсної) документації. Вартість пропозиції - розрахована претендентом сума коштів, за які він згоден виконати умови замовлення (частину замовлення) конкурсу;
акцепт тендерної пропозиції - прийняття замовником конкурсу тендерної пропозиції та надання згоди на її оплату. Тендерна пропозиція вважається акцептованою, якщо в установлений в тендерній документації термін (але не пізніше терміну, зазначеного в абзаці 3 п.13 Положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України N 694) замовником конкурсу не подано письмової відмови претенденту в акцепті тендерної пропозиції після визначення його переможцем конкурсу;
Експертна рада - комісія, створена Міністерством охорони здоров'я, метою роботи якої є організація проведення аналізу та техніко-економічної експертизи пропозицій на закупівлю медичної техніки з наданням відповідних висновків;
експертна організація - організація, статутна діяльність якої передбачає проведення експертиз у галузі медичної техніки, що підтверджено державним сертифікатом, і забезпечена в достатній мірі постійно оновлювальною інформаційною базою техніко-економічних даних щодо вітчизняних і зарубіжних зразків.
Розділ 3 Способи проведення конкурсів (тендерів)
3.1. Конкурси класифікуються і провадяться згідно з пп.22, 59 Положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України N 694.
Розділ 4 Організаційна робота замовника
4.1. Для виконання організаційної роботи, пов'язаної з проведенням конкурсу (тендера), замовник визначає відповідальних за цю роботу, формує конкурсний комітет та затверджує його склад у кількості не менш як 5 осіб. До конкурсного комітету мають входити представники замовника, а в разі потреби, залежно від очікуваної вартості контракту (п.24 Положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України N 694), і представники міністерств, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.
4.2. Головою конкурсного комітету є керівник організації-замовника або уповноважена ним особа.
4.3. Письмово оформлені вимоги замовника, висунуті до оголошення конкурсу та затвердження замовником регламенту його проведення, є обов'язковими для виконання конкурсним комітетом.
Замовник має право вимагати від претендента подання документів, які посвідчують його фінансове та економічне становище згідно з п.19 Положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України N 694.
4.4. Замовник у письмовій формі подає Експертній раді з аналізу та експертизи закупівлі медичної техніки при МОЗ (далі - Експертна рада) заявку на проведення конкурсу і технічне обгрунтування доцільності даної закупівлі (при потребі з висновками Експертної організації).
Секретар Експертної ради протягом 5 робочих днів видає замовникові посвідчення про облік заявки на проведення конкурсу за зразком згідно з додатком 1 до цього Положення.
4.5. Для отримання свідоцтва про державну реєстрацію при вартості контракту, яка дорівнює або перевищує суму, еквівалентну 100 тис.доларів США, замовник конкурсу подає до Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі пакет потрібних документів, у т.ч. копію посвідчення про облік заявки в МОЗ, у порядку, передбаченому п.23 Положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України N 694.
4.6. Рішення конкурсного комітету щодо визначення переможця приймаються на його засіданнях відкритим голосуванням простою більшістю голосів від загальної кількості присутніх. У разі рівного розподілу голосів голос голови комітету є ухвальним.
4.7. Рішення конкурсного комітету оформляється протоколом, який підписується усіма членами комітету, що взяли участь у голосуванні.
Розділ 5 Оголошення про проведення конкурсу
5.1. Оголошення про проведення конкурсу публікується за заявкою замовника за умови повної підготовки тендерної (конкурсної) документації. Оголошення конкурсу без наявності свідоцтва про державну реєстрацію (посвідчення про облік заявки) не допускається.
5.2. Інформація про конкурс доводиться до претендентів не пізніш як за 30 днів до початку проведення конкурсу шляхом публікації в газетах "Урядовий кур'єр" або "Голос України" та в іноземній пресі, зокрема в технічних журналах, які поширюються за міжнародними каталогами, і повинна містити:
повну назву і юридичну адресу замовника;
найменування предмета замовлення або стислий опис продукції та вимог замовника;
дату подання інформації для попередньої кваліфікації претендентів при потребі її проведення;
місце і час отримання тендерної документації;
місце і дату проведення конкурсу;
посилання на порядок проведення конкурсу згідно з цим Положенням.
У разі потреби замовник може розширити обсяг інформації згідно з п.27 Положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України N 694.
Розділ 6 Проведення попередньої кваліфікації претендентів
Проведення попередньої кваліфікації претендентів здійснюється згідно з розділом IV Положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України N 694, і нижче викладеними вимогами.
6.1. Для проведення попередньої кваліфікаційної оцінки претенденти конкурсу (в установлені терміни) подають до конкурсного комітету офіційний лист про намір взяти участь у конкурсі, а також заповнену анкету за зразком згідно з додатком 2 до цього Положення. У разі потреби конкурсний комітет може зажадати від претендентів надання додаткової інформації згідно з п.20 Положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України N 694.
6.2. Конкурсний комітет аналізує одержану інформацію, визначає на її основі технічні, організаційні, фінансові можливості кожного з претендентів щодо виконання умов конкурсу та приймає відповідне рішення про результати проведення їх попередньої кваліфікації.
6.3. Після проведення попередньої кваліфікації конкурсний комітет визначає список претендентів, які можуть взяти участь у конкурсі. Перелік усіх претендентів затверджується замовником або уповноваженим ним органом чи особою. Кожному із затверджених претендентів надсилається офіційне запрошення до участі в конкурсі і тендерна документація.
6.4. Претенденти, які на вимогу замовника не пройшли попередньої кваліфікації, подальшу участь у конкурсі не беруть. Про це їх повідомляє письмово від імені замовника конкурсний комітет з відповідним обгрунтуванням протягом трьох днів після прийняття рішення.
Розділ 7 Тендерна (конкурсна) документація
7.1. Вимоги до тендерної (конкурсної) документації повинні бути однаковими для всіх претендентів - учасників конкурсу, однозначними в трактуванні та містити всю потрібну інформацію. Обсяг і склад тендерної (конкурсної) документації, порядок її розроблення визначаються замовником залежно від вартості та особливостей предмета замовлення.
7.2. Тендерна (конкурсна) документація повинна включати такі відомості:
основні вимоги замовника до технічних та цінових характеристик, обсяги і терміни поставок, виконання робіт та надання послуг;
форму і термін подання пропозицій претендентами;
мову, якою мають бути надані пропозиції;
місце, дату, час проведення конкурсу;
підтвердження серйозності намірів претендента (тендерне забезпечення) на вимогу замовника, якщо очікувана вартість контракту дорівнює або перевищує суму, еквівалентну 100 000 доларів США;
інші вимоги з числа наведених у п.30 Положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України N 694, в залежності від типу та вартості контракту.
7.3. Тендерні пропозиції, які подаються конкурсному комітету, складаються претендентом за зразком згідно з додатком 3.
7.4. Гарантійний лист (тендерне забезпечення) складається претендентом за зразком згідно з додатком 4.
7.5. До закінчення терміну подання пропозицій замовник має право вносити зміни до форми та змісту тендерної (конкурсної) документації. У разі потреби замовник може прийняти рішення про продовження терміну проведення конкурсу. Усі внесені до конкурсної документації зміни доводяться до відома кожного претендента. Претенденти повинні підтвердити їх одержання листом або підписаною копією телексу, телеграми, факсу.
Розділ 8 Подання тендерних пропозицій учасниками конкурсу
8.1. Пропозиції претендентів повинні відповідати вимогам, визначеним тендерною документацією.
Кожний претендент може подати на конкурс тільки одну пропозицію.
8.2. Якщо претендент з незалежних від нього причин не зміг подати пропозицію в установлений конкурсним комітетом термін, то він може звернутися до замовника з проханням про перегляд терміну подачі пропозиції, якщо це було передбачено умовами конкурсу.
8.3. Тендерне забезпечення за рішенням претендента подається замовникові у формі банківської гарантії, гарантійного листа або чека з написом про прийняття його до платежу прийнятним для замовника банком, що підлягає оплаті за розпорядженням замовника.
Розмір тендерного забезпечення не повинен перевищувати п'яти відсотків очікуваної вартості контракту на закупівлю медичної техніки.
8.4. Тендерне забезпечення повертається претендентам, які не були визнані переможцями конкурсу і не одержали замовлення, протягом 10 днів після закінчення терміну дії пропозиції або з моменту виключення їх із списку претендентів.
8.5. Тендерне забезпечення претендента, визнаного переможцем конкурсу, повертається йому після укладення контракту.
8.6. Тендерне забезпечення не повертається претенденту за умов, наведених у п.16 Положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України N 694.
8.7. Пропозиції надсилаються претендентами до конкурсного комітету рекомендованим листом або здаються під розписку. Датою подання пропозицій вважається дата її реєстрації конкурсним комітетом.
8.8. Пропозиції претендентів, що надійшли після встановленого конкурсним комітетом терміну, не розглядаються.
8.9. За потреби більш ретельного, наукового обгрунтування розроблення пропозиції претендент має право звернутися до конкурсного комітету з проханням про перенесення терміну подання пропозиції.
8.10. У разі перенесення терміну подання пропозиції конкурсний комітет доводить це до відома всіх учасників конкурсу.
8.11. Пропозиція претендента вважається дійсною протягом не менш 60 календарних днів від дати її подання, визначеної конкурсним комітетом.
8.12. Конкурсний комітет має право звернутися до претендентів з вимогою щодо продовження терміну дії пропозиції. У цьому разі претенденти мають право переглянути ціни на конкретні види медичної техніки або відкликати тендерне забезпечення відповідно до п.36 Положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України N 694.
8.13. Претендент має право в будь-який час, але до початку розгляду пропозицій претендентів конкурсним комітетом, відкликати свою пропозицію, довівши це до відома конкурсного комітету в письмовій формі.
Розділ 9 Оцінка і порівняння пропозицій претендентів
9.1. Конверти з пропозиціями претендентів не розкриваються до визначеного замовником дня і часу проведення конкурсу.
Розкриття конвертів з пропозиціями претендентів здійснюється конкурсним комітетом у присутності представників претендентів в обумовленому місці, у визначений замовником день і час.
9.2. Після розкриття конвертів з пропозиціями та перевірки наявності потрібних документів і відомостей конкурсний комітет складає відповідний протокол, який підписується усіма його членами.
9.3. Після розкриття конвертів з пропозиціями представникам претендентів не дозволяється вносити зміни до конкурсної пропозиції. У крайньому разі на запит конкурсного комітету претендент може дати лише пояснення до змісту пропозиції, не змінюючи її суті.
9.4. Пропозиції претендентів, які за визначенням конкурсного комітету не розглядатимуться на конкурсі, перелічуються у протоколі окремо із зазначенням причин, з яких їх було відхилено.
9.5. Період оцінки пропозицій розпочинається з дня розкриття конвертів і не повинен перевищувати 7 календарних днів. Під час оцінки пропозицій конкурсний комітет має право викликати представників претендентів для пояснень, запросити додаткові відомості або документи. Період оцінки подовжується на термін, який потрібний для отримання додаткової інформації (документів).
9.6. Інформація про розгляд та оцінку пропозицій претендентів не повідомляється особам, офіційно не причетним до процедури оцінки пропозицій учасників конкурсу, до моменту оголошення переможця конкурсу.
9.7. Якщо після оцінки пропозицій конкурсний комітет дійде висновку про можливість проведення торгів з кращими умовами та найнижчими цінами, то він має право вести подальші переговори з претендентами, які про це заявили, та оголосити наступний етап проведення конкурсу.
9.8. Якщо конкурсний комітет отримає пропозицію із значно нижчою ціною, то він має право провести додаткову перевірку претендента щодо його можливостей у виконанні всіх умов конкурсу.
9.9. Якщо нижча за ціною пропозиція учасників конкурсу перевищує розрахункову суму, то замовник може відхилити всі пропозиції претендентів, що надійшли на конкурс.
9.10. Якщо це передбачено в тендерних документах, замовник конкурсу (тендера) може відхилити всі тендерні пропозиції згідно з п.45 Положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України N 694.
Розділ 10 Визначення переможця конкурсу
10.1. Під час визначення переможця конкурсу конкурсний комітет керується комерційними, технічними, організаційними, технологічними, фінансовими та іншими умовами, що містяться у надісланих пропозиціях. Продукція українського виробництва користується преференційною поправкою згідно з п.41 Положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України N 694.
10.2. Після розгляду всіх пропозицій претендентів замовник не пізніш як за 5 календарних днів замовляє Експертній раді проведення експертизи закупівлі медичної техніки і подає такі документи:
заявку на проведення експертизи;
копії пропозицій, що надійшли після оголошення конкурсу;
протокол засідання конкурсної комісії з її пропозиціями.
Документи реєструються в журналі обліку, який знаходиться у секретаря Ради.
10.3. Експертна рада із залученням експертних організацій проводить аналіз, техніко-економічну експертизу отриманих від конкурсного комітету матеріалів і не пізніш як за 10 календарних днів з дня отримання нею документів, зазначених у пункті 10.2 цього Положення, надає замовнику висновок, який враховується під час визначення переможця конкурсу.
10.4. Протягом 5 календарних днів після отримання висновку Експертної ради конкурсний комітет, розглянувши його на своєму засіданні, в письмовій формі направляє на затвердження до МОЗу протокол про результати проведення конкурсу при вартості контракту від 10 000 гривень до суми, еквівалентної 100 тис.доларів США, і звіт до МЗЕЗторгу при очікуваній вартості контракту, яка дорівнює або перевищує суму, еквівалентну 100 тис.доларів США. До звіту (протоколу) разом з комплектом документів обов'язково додається висновок Експертної ради при МОЗ. Після затвердження протоколу МОЗом або звіту МЗЕЗторгом конкурсний комітет оголошує переможця конкурсу, письмово інформує про це всіх претендентів, публікує у газетах "Урядовий кур'єр" або "Голос України" відомості про результати конкурсу.
10.5. Документація, представлена претендентами конкурсному комітету, залишається у замовника і зберігається на протязі 3 років.
10.6. На запит будь-якого з претендентів, що брав участь у конкурсі, конкурсний комітет зобов'язаний надати йому інформацію про результати конкурсу, обставини, через які було відхилено його пропозицію, а також повідомити переможця про остаточні умови замовлення.
Розділ 11 Фінансування проведення конкурсів
11.1. Витрати на підготовку, організацію, проведення конкурсу та експертизи закупівлі медичної техніки здійснюються за рахунок коштів замовника конкурсу і зараховуються до вартості проекту. Для торгів, що підлягають державній реєстрації, кошторис витрат на організацію та проведення конкурсу складається замовником або уповноваженою ним організацією, затверджується замовником конкурсу, узгоджується з Мінфіном та подається до МЗЕЗторгу разом із тендерною документацією для отримання свідоцтва про державну реєстрацію торгів.
Розділ 12 Умови укладання договорів (контрактів) та перерахування коштів на їх оплату
12.1. Підставою для укладання договору з переможцем конкурсу на закупівлю медичної техніки є затверджений МОЗом протокол при вартості контракту від 10 000 гривень до суми, еквівалентної 100 тис.доларів США, або затверджений МЗЕЗторгом звіт при вартості контракту, яка дорівнює або перевищує суму, еквівалентну 100 тис.доларів США.
12.2. Перерахування коштів державного бюджету на оплату договорів (контрактів), укладених з постачальниками (підрядниками)- переможцями конкурсів (тендерів), здійснюється через Головне управління та територіальні органи Державного казначейства або уповноважені банки на підставі затвердженого звіту (протоколу) про результати проведення конкурсів (тендерів) та, при потребі, інших умов, передбачених п.48 Положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України N 694.
Розділ 13 Конфіденційність інформації та комерційна таємниця
13.1. Якщо частина чи вся інформація, що міститься у пропозиції, має конфіденційний характер або становить комерційну таємницю (пп.9-10 Положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України N 694), то претендент письмово повідомляє про це конкурсний комітет. За розголошення такої інформації члени конкурсного комітету, Експертної ради та організації, які залучаються для проведення експертизи, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
13.2. Розроблені претендентом проектні, конструкторські та інші рішення або розрахунки є його власністю. Використання конкурсним комітетом зазначених матеріалів з іншою метою, крім оцінки проекту, можливе тільки з письмового дозволу претендента. Використання таких матеріалів іншими юридичними або фізичними особами не допускається.
Розділ 14 Розгляд спорів
14.1. Спори, що виникають у зв'язку з проведенням конкурсів, розглядаються у порядку, визначеному розділом VII Положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України N 694.
Додаток 1
до п.4.4 Положення про порядок
проведення конкурсів на
закупівлю медичної техніки за
рахунок бюджетних коштів
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Посвідчення про облік* заявки на проведення конкурсу
Цим Міністерство охорони здоров'я України свідчить про
занесення заявки на проведення конкурсу у реєстр
__________________________________________________________________
(назва проекту на закупівлю медичної техніки за рахунок бюджетних
коштів)
------------------------------------------------------------------
Підстава для проведення конкурсу
__________________________________________________________________
(назва документа)
Замовник конкурсу
__________________________________________________________________
(назва, юридична адреса, реквізити)
Організатор конкурсу
__________________________________________________________________
(назва, юридична адреса, реквізити)
__________________________________________________________________
Місцезнаходження конкурсного комітету
__________________________________________________________________
(юридична адреса, телефон, реквізити)
Термін відкриття конкурсу
__________________________________________________________________
(час, день, місяць, рік)
Порядковий номер у реєстрі МОЗ ___________________________________
Київ, "___" _______________ 199_ р.
Підпис М.п.
_______________
* Посвідчення про облік видається на проведення кожного конкурсу (тендера).
Додаток 2
до п.6.1 Положення про порядок
проведення конкурсів на
закупівлю медичної техніки за
рахунок бюджетних коштів
Анкета для кваліфікаційного відбору учасника конкурсу на закупівлю медичної техніки за рахунок бюджетних коштів
1. Загальні відомості про підприємство (установу,
організацію), що виявило бажання взяти участь у конкурсі:
реквізити ___________________________________________________
(назва, юридична адреса, телефон, телекс, реквізити)
дата утворення, місце реєстрації _________________________________
керівництво _________________________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові, посада всіх членів
ради директорів або власника чи уповноваженого ним
органу (особи)).
2. Ця анкета надсилається замовникові (конкурсному
(тендерному) комітету) для участі у відкритому, відкритому з
кваліфікаційним відбором претендентів, закритому конкурсі
(потрібне підкреслити).
3. Інші відомості:
вид підприємства (установи, організації) ____________________
назва та реквізити головного підприємства ___________________
__________________________________________________________________
спеціалізація _______________________________________________
реквізити асоційованих підприємств (організацій) ____________
__________________________________________________________________
фінансувальні банки (назва, юридична адреса, реквізити) _____
__________________________________________________________________
4. Документи, які подаються замовнику як додаток до цієї
анкети:
а) коротка історична довідка про діяльність підприємства
(установи, організації);
б) завірені копії документів, що стосуються структури та
правил внутрішньої субординації підприємства (установи,
організації);
в) копія свідоцтва про реєстрацію підприємства (установи,
організації);
г) копія дозволу на право ведення відповідної діяльності
(продажу, закупівлі медичної техніки);
ґ) список осіб, уповноважених діяти від імені підприємства
(установи, організації) та тих, які мають право підписувати
юридичні документи;
д) копія сертифіката відповідності на медичну техніку або
обладнання, яке пропонується на конкурс.
Підпис уповноваженої особи
Дата М.п.
Додаток 3
до п.7.3 Положення про порядок
проведення конкурсів на
закупівлю медичної техніки за
рахунок бюджетних коштів
Тендерна пропозиція
1. Предмет конкурсу _________________________________________
__________________________________________________________________
(найменування медичної техніки)
2. Надсилається замовнику ___________________________________
__________________________________________________________________
(назва, юридична адреса та реквізити замовника)
3. Вивчивши тендерну документацію на виконання
вищезазначеного, ми, що уповноважені _____________________________
__________________________________________________________________
(назва, юридична адреса учасника конкурсу)
підписати контракт, маємо змогу та згодні виконати умови конкурсу
на поставку медичної техніки _____________________________________
(найменування медичної техніки)
__________________________________________________________________
на загальну суму _________________________________________________
4. Ми погоджуємося дотримуватися умов цієї пропозиції
протягом 60 календарних днів від установленого вами терміну її
подання. Ця пропозиція є обов'язковою для нас і може бути
акцептована вами в будь-який час до закінчення зазначеного
терміну.
5. Доти, доки не буде підписано офіційний контракт, наша
пропозиція з вашим письмовим акцептом вважатиметься такою, що має
чинність договору між нами про намір укласти угоду (контракт).
6. Якщо наша пропозиція буде акцептована, то ми візьмемо на
себе зобов'язання укласти з вами угоду (контракт) і розпочати її
виконання (реалізацію) через _____________ календарних днів з дати
одержання розпорядження замовника або його представника та
виконати всі передбачені умови протягом ________ днів.
7. Ми погоджуємося, що ви не зобов'язані акцептувати
пропозицію з найнижчою ціною чи будь-якими іншими умовами.
Підпис уповноваженої особи
Дата М.п.
Додаток 4
до п.7.4 Положення про порядок
проведення конкурсів на
закупівлю медичної техніки за
рахунок бюджетних коштів
Гарантійний лист (тендерне забезпечення)
__________________________________________________________________
_________________________________________________________________,
(назва, юридична адреса та реквізити постачальника
(підрядника), учасника конкурсу)
який далі іменується "Постачальник", у разі відмови від виконання
контракту, якщо його укладено внаслідок участі в конкурсі на
закупівлю медичної техніки _______________________________________
__________________________________________________________________
_________________________________________________________________,
(назва конкурсу, предмет конкурсу, дата проведення)
сплачує замовникові ______________________________________________
(назва, юридична адреса та реквізити замовника)
__________________________________________________________________
суму застави, яка є тендерним забезпеченням наміру постачальника
і становить ______________________________________________________
з коштів, наявних на його розрахунковому рахунку N _______________
у ________________________________________________________________
(назва фінансової організації)
зі своїх власних коштів протягом _______ днів з дати подання
"Замовнику" відмови від виконання укладеного контракту.
Тендерне забезпечення не повертається постачальнику (підряднику) у
випадках, передбачених п.16 Положення, затвердженого постановою
Кабінету Міністрів від 28 червня 1997 р. N 694.
Підпис уповноваженої особи
Дата М.п.