• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Інструкція щодо заповнення документа про перевезення

Міністерство охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України  | Інструкція від 10.10.1997 № 164 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Міністерство охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України
  • Тип: Інструкція
  • Дата: 10.10.1997
  • Номер: 164
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України
  • Тип: Інструкція
  • Дата: 10.10.1997
  • Номер: 164
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА
ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
І Н С Т Р У К Ц І Я
( Інструкція втратила чинність на підставі Наказу Мінекоресурсів N 165 від 16.10.2000 )
N 164 від 10.10.97
м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
27 жовтня 1997 р.
за N 506/2310
Затверджено
наказом Мінекобезпеки України від
10.10.1997 N 164 ( z0502-97 )
Інструкція
щодо заповнення документа про перевезення
Інструкція розроблена відповідно до Положення про контроль за транскордонним перевезенням відходів і їх утилізацією/видаленням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 вересня 1997 року N 1016, і визначає порядок заповнення документа про перевезення, формуляр якого наведено у додатку 3 до зазначеного Положення.
Оформлення документа про перевезення є обов'язковим для відходів, включених до Червоного переліку, але, на вимогу Мінекобезпеки, може застосовуватися і для відходів, що включені до Жовтого переліку.
Експортер/повідомник1 заповнює блоки 1-22.
_______________
1 Згідно з п.5 зазначеного Положення повідомником може бути: виробник відходів, експортер, компетентний орган країни експорту (особа, призначена компетентним органом).
Одержувач/об'єкт для видалення/утилізації заповнює блоки 23-25.
Митний пункт заповнює блоки 26-27.
Блоки 1, 2: Наводить ту саму інформацію, що і в блоках 1, 2 та 10 повідомлення.
Блок 3: Вказує номер повідомлення, до якого належить даний вантаж. Вказати, чи охоплюється дане перевезення разовим чи загальним повідомленням на кілька поставок. Номер повідомлення копіюється з блока 3 повідомлення.
Блок 4: Для декількох перевезень вказує серійний номер поставки відносно загального числа поставок, як вказано в блоці 4 повідомлення, наприклад, 4/11 для четвертої поставки з одинадцяти намічених згідно з загальним повідомленням.
Блоки 5, 6, 7: Вказує повну назву і адресу, номери телефону і телефаксу кожного з фактичних перевізників, а також прізвище, адресу, телефон і телефакс особи, до якої слід звертатися в термінових випадках. Коли задіяно більше трьох перевізників, відповідна інформація по кожному з них має бути додана до формуляра.
Блоки 8, 9: Наводить ту саму інформацію, що і у відповідних блоках повідомлення.
Блоки 10, 11, 12: Перевізник чи його представник, у чиє розпорядження надходить вантаж, подає необхідну ідентифікацію (ліцензія, реєстраційний номер) транспортних засобів, що використовуються, і підпис. Експортер/повідомник залишає у себе копію підписаного формуляра. При кожній наступній передачі вантажу вказуються назва, адреса, ідентифікація (ліцензія, реєстраційний номер) видів перевезення, а також дата передачі і підпис нового перевізника під час приймання вантажу. Попередній перевізник залишає у себе копію підписаного формуляра. Перша дата передачі повинна відповідати фактичній даті початку транскордонного перевезення.
Блоки 13, 14, 15, 16: Вказує ту саму інформацію, що і у відповідних блоках повідомлення.
Блок 17: Вказує дійсну вагу (в кілограмах) або дійсний об'єм (в літрах) вантажу, який перевозиться, а також, по можливості, додати копії квитанції про зважування.
Блок 18: Вказує вид і кількість упаковок, з яких складається вантаж.
Блок 19: Вказує ту саму інформацію, що і у блоках 17, 18, 19 повідомлення.
Блок 20: Вказує будь-які спеціальні запобіжні заходи стосовно вантажу, наприклад, з використанням інструкції виробників з техніки безпеки щодо поводження з відходами для співробітників, включно з діями у разі розливу, транспортні картки аварійної ситуації і т.ін. У разі необхідності слід скористатися додатками.
Блок 21: Вказує фактичну дату початку поставки. Вона повинна відповідати першій даті передачі, яка вказана в блоці 10.
Блок 22: Вказує на момент поставки прізвище, підпис і відповідні повноваження уповноваженого представника експортера/повідомника і проставити дату.
Блок 23: Заповнює одержувач/особа, відповідальна за видалення відходів, після отримання поставки відходів, призначених для зберігання до відправлення на об'єкт з видалення/утилізації. Підписана копія документа про перевезення видається останньому перевізнику. Якщо з якої-небудь причини має місце відмова від поставки, одержувач зобов'язаний терміново повідомити компетентний(і) орган(и). В інших випадках бажано протягом трьох робочих днів підписані копії документа про перевезення направити експортеру/повідомнику і компетентному(им) органу(ам) заінтересованих країн. Оригінал документа про перевезення зберігається і прямує разом з відходами від дати початку перевезення до моменту отримання відходів на об'єкті видалення/утилізації.
Блок 24: Заповнює уповноважений представник об'єкта по видаленню/утилізації після одержання транскордонного вантажу відходів. Підписана копія документа видається останньому перевізнику. Якщо з якої-небудь причини має місце відмова від відвантаження, представник об'єкта по видаленню/утилізації повинен негайно встановити контакт зі своїм(ми) компетентним(ми) органом(ами). Інакше підписані копії документа про перевезення направляються експортеру і компетентному органу країни експорту.
Деякі країни вимагають, щоб дане посвідчення видавалося в межах трьох робочих днів і надсилалось також іншим заінтересованим компетентним органам.
Блок 25: Заповнює уповноважений представник об'єкта по видаленню/утилізації для підтвердження закінчення видалення/утилізації відходів. Копії форми з заповненим блоком 25, підписом і печаткою повинні надсилатися експортеру/повідомнику і компетентному органу країни експорту.
Деякі країни вимагають, щоб дане посвідчення видавалося в межах 180 днів з часу отримання відходів і надсилалось також іншим заінтересованим компетентним органам.
Блок 26, 27, 28: Призначені для митних пунктів на кордонах країн експорту, імпорту і транзиту.
Деякі країни вимагають, щоб митний пункт на ділянці кордону, де відходи залишають територію країни, надсилав копію документа про перевезення компетентному(им) органу(ам), який(і) видав(ли) згоду на експорт.
"Офіційний вісник України" 1997, число 44, стор.213
Код нормативного акта: 4177/1997