• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Щодо організації професійного навчання особового складу

Державний митний комітет України  | Лист від 27.08.1995 № 11/2-3630
Редакції
Реквізити
  • Видавник: Державний митний комітет України
  • Тип: Лист
  • Дата: 27.08.1995
  • Номер: 11/2-3630
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Державний митний комітет України
  • Тип: Лист
  • Дата: 27.08.1995
  • Номер: 11/2-3630
  • Статус: Документ діє
Редакції
Документ підготовлено в системі iplex
ДЕРЖАВНИЙ МИТНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ
N 11/2-3630 від 27.08.95
м.Київ
Начальникам ТМУ митних установ
Управлінням по роботі з особовим складом в листі від 15.05.95 р. N 206/10 доведено до Вашого відома рекомендації щодо організації професійного навчання особового складу без відриву від роботи та перелік основних питань, вивчення яких вкрай необхідне для постійного підвищення професійної майстерності.
Проте, звіти співробітників Держмиткому, які виїжджають в митні установи, на пости та переходи, спілкування з оперативним складом показують, що в більшості митниць ефективність такого навчання дуже низька, а то і зовсім не проводиться.
Так, при відвідуванні структурних підрозділів Котовської, Кодимської, Чернігівської, Овруцької митниць інспекторський склад показав дуже слабі знання положень Митного кодексу України, правил роботи з деклараціями, за що понад 25 чоловік були відсторонені від роботи до переатестації.
На Глухівській, Амвросіївській, Сумській митницях переважна більшість інспекторів не володіють практичними навичками складання протоколів про порушення митних правил, проведення невідкладних слідчих дій, виявлення наркотичних речовин, тощо.
Ці та інші приклади говорять про те, що керівники митниць підійшли до питань організації професійного навчання без відповідальності, формально, що і виявляється на практиці. Такий стан справ неприпустимий.
Вимагаю докорінно змінити ставлення керівництва митних установ до організації підготовки, стажування підвищення кваліфікації особового складу. Для цього необхідно:
1. У всіх структурних підрозділах, виходячи з умов специфіки діяльності зформувати учбові групи для проведення безперервного професійного навчання.
2. Призначити з керівного складу митних установ керівників учбових груп, встановивши персональну відповідальність їх за рівень знань слухачів.
3. Вимагати від слухачів під час занять і самостійної підготовки вести конспектування основних документів, регламентуючих роботу митної системи.
4. Керівництву митних установ тримати під постійним контролем підготовки та проведення занять в учбових групах, рівень знань слухачів, враховувати результати при атестації кадрів.
5. Використовуючи направлені Держмиткомом в митні установи навчально-методичні матеріали розробити і затвердити в строк до 1 вересня 1995 навчальні плани для конкретних учбових груп в підрозділах митниць.
6. Створити у всіх митних установах стенди, "куточки" на допомогу слухачам системи професійного навчання особового складу.
Звертаю увагу територіальних митних управлінь щодо надання конкретної допомоги митницям в організації професійного навчання без відриву від роботи. Під час відряджень до митних установ обов'язково потрібно відвідувати заняття, перевіряти рівень знань, наявність конспектів слухачів.
Питання підготовки та підвищення кваліфікації особового складу необхідно систематично виносити на оперативні та цільові наради, семінари керівного складу митних установ.
Перший заступникголови Держмиткому України М.І.Ануфрієв