• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Порядку ввозу з-за кордону та вивозу з України спеціальних засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії

Державний митний комітет України  | Наказ, Порядок від 25.10.1993
Редакції
Реквізити
  • Видавник: Державний митний комітет України
  • Тип: Наказ, Порядок
  • Дата: 25.10.1993
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Державний митний комітет України
  • Тип: Наказ, Порядок
  • Дата: 25.10.1993
  • Статус: Документ діє
Редакції
Документ підготовлено в системі iplex
ДЕРЖАВНИЙ МИТНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
Н А К А З
від 25.10.93
м.Київ
Про затвердження Порядку ввозу з-за кордону та вивозу з України спеціальних засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1993 року N 706 "Про порядок продажу, придбання, реєстрації, обліку, зберігання і застосування спеціальних засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії",
НАКАЗУЄМО:
1. Затвердити Порядок ввозу з-за кордону та вивозу з України спеціальних засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, додається.
2. Наказ оголосити особовому складу органів та підрозділів внутрішніх справ і митних установ України.
Перший заступник голови Державного митного Е. Мірошниченко комітету УкраїниПерший заступник міністравнутрішніх справ України В.М. Недригайло
Затверджено
наказом Міністерства внутрішніх
справ України і Державного
митного комітету України
від 25 жовтня 1993 року
Порядок ввозу з-за кордону та вивозу з України спеціальних засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1993 року N 706 "Про порядок продажу, придбання, реєстрації, обліку, зберігання і застосування спеціальних засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії" Міністерство внутрішніх справ і Державний митний комітет України визначають такий порядок ввозу з-за кордону та вивозу з України спеціальних засобів самооборони, зазначених у цій постанові:
1. Підприємства, установи, організації і господарські об'єднання, що займаються підприємницькою діяльністю по виготовленню та реалізації спеціальних засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, здійснюють їх ввіз з-за кордону та вивіз з України на підставі дозволів МВС України, а громадяни - одиничних екземплярів на підставі дозволів МВС Республіки Крим, ГУВС м.Києва, УВС областей і м.Севастополя.
2. Видача дозволів на ввіз з-за кордону та вивіз з України спеціальних засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії здійснюється у порядку, встановленому наказом МВС України від 25 березня 1993 року N 164 "Про затвердження Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення і використання вогнепальної зброї, боєприпасів до неї та вибухових матеріалів".
Такі дозволи суб'єктами підприємницької діяльності видаються на підставі відповідних договорів про постачання чи продаж вказаних засобів самооборони та наявності на них сертифікатів встановленого зразка, а громадянам - на підставі сертифікатів встановленого зразка на такі засоби самооборони.
Заступникам генеральних директорів
обласних підприємств зв'язку
Начальникам митниць
Про порядок обробки міжнародних поштових відправлень юридичних осіб
З метою прискорення обробки міжнародних поштових відправлень, що надходять на Україну за адресами юридичних осіб, а також що відправляються юридичними особами, встановлюється наступний порядок їх обробки та митного оформлення:
1. Загальні положення.
Міжнародні відправлення, вкладення яких перевищує 100 доларів США (або еквівалент у національній валюті), що пересилаються за адресами юридичних осіб, а також такого роду відправлення, що відправляються юридичними особами, оформляються та відправляються за призначенням у встановленому порядку.
2. Обробка і митне оформлення вхідних поштових відправлень (імпорт).
2.1. Вхідні міжнародні відправлення (імпорт), вкладення яких перевищує 100 доларів США (або еквівалент у національній валюті) в місцях міжнародного поштового обміну подаються митницям для догляду.
2.2. Після митного догляду на митній декларації С2/СРЗ міжнародного відправлення, що не оформлене в митному відношенні, проставляється відтиск штампу "Під митним контролем, імпорт" та робиться запис "Для вирішення питання про випуск направляється в ________ митницю". Запис підтверджується особистим підписом працівника митниці та відтиском особистої печатки.
Такі відмітки проставляються і на накладній ф. 16 (накладна ф. 16 складається у 4-х примірниках, з яких 1-й і 2-й відправляються з посилками, 3-й передається в митницю, 4-й додається до виробничих документів), до якої поіменно приписуються поштові відправлення і відправляються за адресами поштамтів.
2.3. При надходженні відправлень в місце призначення працівник поштамту надсилає рекомендованим порядком повідомлення (додаток N 1) одержувачу - юридичній особі. Митниці відправляється таким же порядком повідомлення і 2-й примірник накладної ф. 16. Митниця після перевірки міжнародних поштових відправлень цей примірник накладної ф. 16 з відміткою про випуск відправлень повертає в митницю місця міжнародного поштового обміну, яким були відправлені поштові відправлення.
2.4. Адресат при отриманні повідомлення звертається до підприємства зв'язку, де знаходяться відправлення, для одержання необхідної інформації і проводить митне оформлення у 15-денний строк з дня одержання повідомлення. Після закінчення цього строку стягується плата за збереження посилок.
2.5. Після виконання митних формальностей з декларуванням відправлень і сплати митних зборів на митній декларації С2/СРЗ працівник митниці проставляє відмітку "Випуск дозволено" і підтверджує її своїм підписом і відтиском особистої печатки. Наявність відмітки митниці на митній декларації С2/СРЗ є підставою для видачі підприємством зв'язку посилок одержувачу - юридичній особі.
2.6. Без дозволу митниць видача міжнародних поштових відправлень юридичним особам забороняється. В разі порушення встановленого порядку винні несуть відповідальність згідно статті 112 Митного кодексу України.
3. Обробка і митне оформлення вихідних поштових відправлень (експорт).
3.1. Декларування міжнародних поштових відправлень, вартість вкладення яких перевищує 100 доларів США (або еквівалент у національній валюті), що пересилається із України за адресами юридичних осіб, проводиться у митницях за місцем розташування відправника.
3.2. Після митного оформлення поштових відправлень на митній декларації С2/СРЗ, яка пред'являється відправником - юридичною особою, працівником митниці проставляється відмітка "Під митним контролем, експорт", яка підтверджується підписом працівника митниці та відтиском особистої номерної печатки. До супровідних документів міжнародного поштового відправлення додається екземпляр вантажної митної декларації.
В пункті 7 "Примітка" митної декларації С2/СРЗ вказується номер вантажної митної декларації.
Наявність відмітки і штампу митниці на митній декларації С2/СРЗ і вантажної митної декларації є підставою для прийняття поштових відправлень підприємством зв'язку.
3.3. При митному оформленні товарів, що перевидаються в міжнародних поштових відправленнях, вартість яких складає менше 100 доларів США (або еквівалент у національній валюті) відправником - юридичною особою митниці пред'являються наступні документи:
письмове звернення до митниці, в якому зазначаються мета пересилання вантажу, його кількість та вартість за підписом керівника та головного бухгалтера і засвідчене гербовою печаткою (або з використанням номерного бланку);
дозволу інших державних органів у випадках, коли товари, що пересилаються, підлягають контролю цих органів.
3.4. При пересиланні запчастин протягом гарантійного строку митне оформлення здійснюється згідно акта-рекламації, мито за пересилку не сплачується, а в інших випадках митне оформлення здійснюється як купівля, продаж.
3.5. В місцях міжнародного поштового обміну митна служба забезпечує митний режим відправлень, після якого відправляються у встановленому порядку за призначенням.
3.6. Митне оформлення здійснюється тільки тих міжнародних поштових відправлень, що пересилаються підприємствами поштового зв'язку.
Заступник Міністра зв'язку України М.М.Стародуб
Заступник Голови Державногокомітету митного контролюУкраїни Е.А.Мірошниченко
Додаток N 1
Одержувачу ___________________
______________________________
Адреса _______________________
___________ митниця __________
______________________________
Адреса _______________________
______________________________
Телефон ______________________
Повідомлення N __________________ від _______________________
__________________________________________________________________
(відправляється тільки рекомендованим порядком)
За Вашою адресою одержані міжнародні поштові посилки
із ________________________________ N ____________________________
що підлягають митному оформленню у вищезгаданій митниці згідно з
чинним законодавством.
Одержувачу необхідно пред'явити це повідомлення і документ, що засвідчує особу, підприємству зв'язку, одержати інформацію про посилки для подачі відповідних документів митниці, митного оформлення і вирішення питання про їх випуск.
Митні формальності повинні бути проведені у 15-денний строк з дня одержання повідомлення. Після збігу вказаного строку стягується плата за збереження посилок згідно з діючими тарифами.
Видача посилок проводиться за адресою _______________________ __________________________ з ___ год. ___ хв. до. ___ год. ___ хв.
телефон ____________________________
Повідомлення вручив ______________________________________________
підпис
"Збірник наказів та розпоряджень
Державного митного комітету України",
випуск 2, Київ, 1995.