• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Порядку проведення органами державного нагляду (контролю) консультацій з громадськістю за ініціативою громадських об’єднань

Кабінет Міністрів України  | Постанова, Порядок від 24.05.2017 № 398
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Порядок
  • Дата: 24.05.2017
  • Номер: 398
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Порядок
  • Дата: 24.05.2017
  • Номер: 398
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 24 травня 2017 р. № 398
Київ
Про затвердження Порядку проведення органами державного нагляду (контролю) консультацій з громадськістю за ініціативою громадських об’єднань
Відповідно до частини першої статті 20 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" Кабінет Міністрів України
постановляє:
Затвердити Порядок проведення органами державного нагляду (контролю) консультацій з громадськістю за ініціативою громадських об’єднань, що додається.
Прем'єр-міністр УкраїниВ.ГРОЙСМАН
Інд. 67
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 24 травня 2017 р. № 398
ПОРЯДОК
проведення органами державного нагляду (контролю) консультацій з громадськістю за ініціативою громадських об’єднань
1. Цей Порядок визначає основні вимоги щодо організації і проведення органами державного нагляду (контролю) консультацій з громадськістю за ініціативою громадських об’єднань з питань здійснення державного нагляду (контролю) (далі - консультації з громадськістю).
3. За ініціативою громадських об’єднань, професійних спілок або організацій роботодавців органи державного нагляду (контролю) проводять консультації з громадськістю з питань щодо:
планування заходів з державного нагляду (контролю), що здійснюються такими органами;
консультаційної підтримки громадських об’єднань з питань здійснення державного нагляду (контролю), в тому числі участі уповноважених представників таких об’єднань у зазначених заходах;
роз’яснення норм законодавства, що належать до компетенції таких органів.
4. Органи державного нагляду (контролю) проводять консультації з громадськістю у разі отримання звернення від громадського об’єднання щодо питань, зазначених у пункті 3 цього Порядку (далі - звернення).
5. Консультації з громадськістю проводяться у письмовій формі або шляхом публічного громадського обговорення. Публічне громадське обговорення проводиться у формі конференцій, форумів, зустрічей (нарад) з громадськістю тощо.
До публічного громадського обговорення можуть залучатися громадські ради, інші допоміжні органи, утворені при органах виконавчої влади, а також представники інших органів державного нагляду (контролю).
6. Форма та дата проведення консультації з громадськістю визначається органом державного нагляду (контролю) з урахуванням пропозицій громадського об’єднання.
7. У разі проведення публічного громадського обговорення орган державного нагляду (контролю) протягом п’яти робочих днів з дати отримання звернення письмово інформує громадське об’єднання про проведення такого обговорення, а також у разі потреби надсилає запрошення для участі у публічному громадському обговоренні іншим органам державного нагляду (контролю), громадським радам, допоміжним органам, утвореним при органах виконавчої влади.
8. Орган державного нагляду (контролю) одночасно з письмовим інформуванням громадського об’єднання оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті інформаційне повідомлення про проведення публічного громадського обговорення, в якому зазначаються:
найменування органу державного нагляду (контролю), який проводить обговорення;
найменування громадського об’єднання, яке надіслало звернення;
питання, винесені на обговорення;
місце і час проведення обговорення;
адреса електронної пошти, строк і форма подання пропозицій;
прізвище, ім’я, по батькові відповідальної особи органу державного нагляду (контролю).
9. Орган державного нагляду (контролю) протягом п’яти робочих днів після проведення публічного громадського обговорення оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті з урахуванням вимог Закону України "Про захист персональних даних" інформаційне повідомлення про результати проведеного публічного громадського обговорення, в якому зазначаються:
найменування органу державного нагляду (контролю), який проводив обговорення;
питання, винесені на обговорення;
інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні;
зміст наданої консультації.
10. Письмова консультація надається органом державного нагляду (контролю) не пізніше ніж протягом 30 календарних днів з дня реєстрації звернення, зокрема шляхом надіслання громадському об’єднанню відповідного повідомлення на адресу електронної пошти.