• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про умови оплати праці працівників підприємств і організацій житлово-комунального господарства, що дотуються з бюджету

Кабінет Міністрів України  | Постанова, Перелік, Тариф від 18.03.1996 № 346 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Перелік, Тариф
  • Дата: 18.03.1996
  • Номер: 346
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Перелік, Тариф
  • Дата: 18.03.1996
  • Номер: 346
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 18 березня 1996 р. N 346
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 948 від 31.08.97 )
Про умови оплати праці працівників підприємств і організацій житлово-комунального господарства, що дотуються з бюджету
( Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 468 від 29.04.96 N 1228 від 05.10.96 )
З метою вдосконалення організації заробітної плати працівників підприємств і організацій житлово-комунального господарства, що дотуються з бюджету Кабінет Міністрів України
постановляє:
( Преамбула із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 468 від 29.04.96 )
1. Установити, що уповноважені власником органи державної виконавчої влади (особи) та виконавчі органи місцевих Рад (особи) ведуть переговори і укладають угоди (колективні договори) на підприємствах житлово-комунального господарства і міського електротранспорту, які перебувають у комунальній власності та дотуються з бюджету, в межах граничних розмірів тарифних ставок і посадових окладів, передбачених у додатках N 1 - 3.
( Абзац перший пункту 1 в редакції Постанови КМ N 468від 29.04.96 )
Граничні розміри посадових окладів майстрам II і I класу підвищуються відповідно на 10 20 відсотків.
( Абзац третій пункту 1 виключено на підставі Постанови КМ N 468 від 29.04.96 )
Посадові оклади заступників керівників підприємств і організацій, їх структурних підрозділів, головних бухгалтерів і заступників головних інженерів встановлюються на 10-30 відсотків, а помічників керівників - на 30-40 відсотків нижче від посадового окладу відповідного керівника. При цьому максимальний розмір посадового окладу зменшується на мінімальний відсоток зниження, а мінімальний розмір посадового окладу - на максимальний відсоток зниження.
Спеціалістам і службовцям (за винятком керівників і їх заступників) можуть встановлюватися доплати за суміщення професій і посад, розширення зон обслуговування і виконання додаткових обсягів робіт та виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників в межах економії фонду оплати за посадовими окладами вивільнених (тимчасово відсутніх) працівників у розмірі не більше як 100 відсотків окладу за основним місцем роботи працівника за будь-якої кількості суміщень.
( Абзац п'ятий пункту 1 в редакції Постанови КМ N 468від 29.04.96 )
Робітникам, спеціалістам і службовцям можуть встановлюватися доплати за роботу у нічний час у розмірі до 40 відсотків тарифної ставки (окладу), але не менше як 20 відсотків тарифної ставки (окладу) за кожну годину роботи у нічний час.
( Абзац сьомий пункту 1 виключено на підставі Постанови КМ N 468 від 29.04.96 )
Робітникам, які стабільно забезпечують високу якість виконуваних робіт (послуг), можуть встановлюватися надбавки за професійну майстерність до тарифних ставок у розмірах: до 12 відсотків - для робітників III розряду, до 16 відсотків - для робітників IV розряду, до 20 відсотків - для робітників V розряду і до 24 відсотків - для робітників VI розряду.
Висококваліфікованим робітникам замість надбавок за професійну майстерність можуть встановлюватися місячні оклади на рівні посадових окладів майстра.
Робітникам-бригадирам, не звільненим від основної роботи, залежно від кількості робітників у бригаді, обсягів і специфіки роботи встановлюються доплати за керівництво бригадою у розмірі до у розмірах, передбачених галузевими (регіональними) угодами.
( Абзац десятий пункту 1 із змінами, внесеними згідно з ПостановоюКМ N 468 від 29.04.96 )
Робітникам, зайнятим на важких і шкідливих роботах, встановлюються доплати за такі умови праці у розмірі до 12 відсотків, а на особливо важких і особливо шкідливих роботах - до 24 відсотків тарифної ставки.
Заступникам керівників, головним інженерам підприємств (організацій), керівникам структурних підрозділів підприємств (організацій), їх заступникам, спеціалістам і службовцям можуть встановлюватися надбавки за високі досягнення в праці та/або за виконання особливо важливих робіт (на термін їх виконання) у загальному розмірі до 50 відсотків посадового окладу.
Для працівників, робочий день яких встановлюється з поділом зміни на частини (з перервою у роботі понад дві години), можуть встановлюватися доплати в розмірі до 30 відсотків відрядного заробітку (тарифної ставки, окладу) за фактично відпрацьований час у такі дні.
Спеціалісти і службовці можуть преміюватись за високу культуру і якість обслуговування та результати господарської діяльності в межах 50 відсотків фонду оплати праці спискового складу працівників, обчисленого за встановленими окладами. Індивідуальні розміри цих премій максимальними розмірами не обмежуються.
( Абзац чотирнадцятий пункту 1 в редакції Постанови КМ N 468 від 29.04.96 )( Абзац п'ятнадцятий пункту 1 виключено на підставі Постанови КМ N 468 від 29.04.96 )( Абзац шістнадцятий пункту 1 виключено на підставі Постанови КМ N 468 від 29.04.96 )
Надбавки і доплати, не передбачені цією постановою і законодавством, на підприємствах і в організаціях житлово-комунального господарства можуть встановлюватися за рахунок прибутку, що залишається у їх розпорядженні.
( Пункт 2 виключено на підставі Постанови КМ N 468 від 29.04.96 )
3. Уряду Автономної Республіки Крим, обласним, Київській і Севастопольській міським державним адміністраціям розробити і до 1 липня 1996 р. затвердити показники обсягів виробництва продукції (робіт, послуг), за якими встановлюються конкретні розміри посадових окладів керівників підприємств і організацій житлово-комунального господарства та їх структурних підрозділів.
Державному комітетові по житлово-комунальному господарству разом з Міністерством праці, Міністерством фінансів, Міністерством економіки та представниками Уряду Автономної Республіки Крим, обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій та галузевого об'єднання профспілок розробити до 1 липня 1996 р. рекомендації щодо умов оплати праці робітників житлово-комунального господарства.
( Пункт 3 в редакції Постанови КМ N 468 від29.04.96 )
4. Установити, що схеми посадових окладів, розміри надбавок, доплат і премій у межах граничних розмірів, затверджених цією постановою, і з урахуванням фінансових можливостей підприємств (організацій) житлово-комунального господарства встановлюються у колективному договорі для всіх працівників підприємств (організацій), крім їх керівників. Конкретні розміри оплати праці керівників підприємств (організацій) встановлюються під час укладення контрактів органами державної виконавчої влади, у безпосередньому віданні яких перебувають відповідні підприємства (організації), у встановленому Кабінетом Міністрів України порядку.
( Абзац перший пункту 4 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 468 від 29.04.96 )
Індивідуальні розміри тарифних ставок, посадових окладів, надбавок, доплат і премій у межах, передбачених колективним договором, встановлює керівник підприємства (організації) з урахуванням кваліфікації працівника і результатів його праці.
У разі коли встановлені для працівників підприємства, організації відповідно до цієї постанови оклади нижчі від діючих посадових окладів станом на 1 травня 1996 р., цим працівникам на період роботи на цьому підприємстві, в організації на даній посаді зберігається розмір посадового окладу станом на 1 травня 1996 року.
( Пункт 4 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ N 1228 від 05.10.96 )
5. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Міністерство праці, Міністерство фінансів, Міністерство економіки. Про хід виконання доповідати Кабінетові Міністрів України щоквартально у місячний термін після звітного періоду.
Державному комітетові по житлово-комунальному господарству разом з місцевими органами державної виконавчої влади надавати необхідну інформацію Міністерству праці у зазначений термін.
Міністерству праці давати роз'яснення щодо застосування цієї постанови.
( Пункт 6 втратив чинність на підставі Постанови КМ N 468 від 29.04.96 )
Прем'єр-міністр України
Міністр
Кабінету Міністрів України
Є.МАРЧУК

В.ПУСТОВОЙТЕНКО
Інд. 26
Додаток N 1
до постанови Кабінету Міністрів України
від 18 березня 1996 р. N 346
ГРАНИЧНІ РОЗМІРИ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ
керівників, спеціалістів і службовців підприємств міського електричного транспорту, водопровідно-каналізаційного та теплового господарства
(тис. крб.)
Найменування посадМаксимальний
посадовий оклад
Директор, начальник
Головний інженер
Начальники служб
Головні спеціалісти
Начальники виробничих, технічних та
інших функціональних відділів
району теплових мереж, диспетчерської
служби
Головні спеціалісти служб
Начальники інших відділів, лабораторій
інспекцій
Начальники відділів у службах
Начальник штабу цивільної оборони
Начальник адміністративно-
господарського відділу
Провідні спеціалісти
Спеціалісти, диспетчери:
I категорії
II категорії
Спеціалісти, ревізори
Техніки:
I категорії
II категорії
Техніки всіх спеціальностей
Начальники: цеху, очисної станції,
ремонтної майстерні, району, дистанції
котельні
Начальники: відділень, дільниць; старший
майстер
Начальники: станцій, маршрутів; майстри
за контрактом
16260
10500
9800



9800
8400
8400

8050
7700

6300
8050

7700
7350
7000

5600
4900
4550

9800

8750

8400
Міністр
Кабінету Міністрів України

В.ПУСТОВОЙТЕНКО
( Додаток 1 в редакції Постанови КМ N 468 від 29.04.96 )
Додаток N 2
до постанови Кабінету Міністрів України
від 18 березня 1996 р. N 346
ГРАНИЧНІ РОЗМІРИ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ
керівників і спеціалістів житлових підприємств, організацій
(тис. крб.)
Найменування посадМаксимальний
посадовий оклад
Начальник
Головний інженер
Головні спеціалісти
Начальники виробничих, технічних та інших
функціональних відділів
Начальники служб
Начальники інших відділів, лабораторій
Начальник штабу цивільної оборони
Начальник господарського відділу
Провідні спеціалісти
Спеціалісти:
I категорії
II категорії
Спеціалісти
Техніки всіх спеціальностей:
I категорії
II категорії
Техніки всіх спеціальностей
Начальник житлової ремонтно-експлуатаційної
дільниці
Виконавець робіт
Начальник ремонтного цеху, завідуючий
підсобним виробництвом
Майстер житлової ремонтно-експлуатаційної дільниці
Майстер, механік: ремонтного цеху, підсобного
виробництва
Начальники інших дільниць
за контрактом
14350
9800

9800
8400
8400
7350
6300
8050

7700
7000
6300

5600
4900
4550

9800
8750

8750
8050

7350
7000
Міністр
Кабінету Міністрів України

В.ПУСТОВОЙТЕНКО
( Додаток 2 в редакції Постанови КМ N 468 від 29.04.96 )
Додаток N 3
до постанови Кабінету Міністрів України
від 18 березня 1996 р. N 346
ГРАНИЧНІ РОЗМІРИ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ
службовців підприємств і організацій житлово-комунального господарства
(тис. крб.)
Найменування посадМаксимальний
посадовий оклад
Завідуючі: канцелярією, центральним складом,
кладовою; старший товарознавець
Завідуючі: друкарським бюро,
паспортно-довідковим бюро; гуртожитку; старші:
касир, інкасатор, інспектор; товарознавець,
комендант, стенографістка I категорії
Касир, інкасатор, контролер ломбарду,
інспектор, стенографістка II категорії,
друкарка I категорії; завідуючий:
архівом, господарством, складом
копіювально-розмножувальним бюро
Друкарка II категорії,
секретар-стенографістка, паспортист, оператор
диспетчерського обслуговування ліфтів,
диспетчерської служби (підприємства,
організації), черговий з видачі довідок,
статистик, експедитор з перевезення вантажів,
старший табельник, черговий по гуртожитку
Секретар-друкарка, рахівник, калькуляторник,
табельник архіваріус, нарядник, обліковець,
агент з постачання

5600



5250



4900






4550


4200
Міністр
Кабінету Міністрів України

В.ПУСТОВОЙТЕНКО
( Додаток 3 в редакції Постанови КМ N 468 від 29.04.96 )