• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Питання охорони ґрунтів і захисних лісонасаджень на території Української РСР

Рада Міністрів УРСР  | Постанова від 06.09.1961 № 1283
Реквізити
  • Видавник: Рада Міністрів УРСР
  • Тип: Постанова
  • Дата: 06.09.1961
  • Номер: 1283
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Рада Міністрів УРСР
  • Тип: Постанова
  • Дата: 06.09.1961
  • Номер: 1283
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
П О С Т А Н О В А
від 6 вересня 1961 р. N 1283
Київ
Питання охорони ґрунтів і захисних лісонасаджень на території Української РСР
Рада Міністрів Української РСР
постанова:
В зв'язку з реорганізацією сільськогосподарських органів прийняти подані Міністерством сільського господарства УРСР зміни до Обов'язкового для всіх землекористувачів мінімуму заходів по боротьбі з ерозією ґрунтів і по відновленню родючості та продуктивному використанню еродованих земель в УРСР та до Положення про державних контролерів по охороні ґрунтів і захисних лісонасаджень на території Української РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР від 12 вересня 1960 року N 1541 (ЗП УРСР 1960 р., N 9, ст. 152). Зміни додаються.
Голова Ради
Міністрів Української РСР
Керуючий Справами
Ради Міністрів Української РСР

В.ЩЕРБИЦЬКИЙ

К.БОЙКО
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Ради Міністрів Української РСР
від 6 вересня 1961 р. N 1283
ЗМІНИ
Пункт 21 викласти в такій редакції:
"21. На схилах крутизною від 2 до 10 градусів підйом плантажу провадити впоперек схилів. На схилах крутизною понад 10 градусів посадку садів провадити в ями, без суцільної оранки, а підготовку ґрунту під посадку винограду провадити способами, визначеними в кожному конкретному випадку спеціальною комісією за участю агронома господарства, працівників місцевих науково-дослідних установ та агронома районного дослідно-показового господарства, після обов'язкового обстеження на місці. Негайно після підйому плантажу повинні бути нарізані протиерозійні канави і шляхи".
Пункт 3 викласти в такій редакції:
"3. Державними контролерами по охороні ґрунтів і захисних лісонасаджень по кожному району та області можуть призначатися особи з числа працівників сільськогосподарських, лісогосподарських, водогосподарських та інших організацій і науково-дослідних установ, які мають вищу або середню сільськогосподарську освіту і спеціальні знання по запобіганню шкідливим процесам водної і вітрової ерозії ґрунтів.
Державні контролери призначаються і звільняються Міністром сільського господарства УРСР за погодженням з відповідними організаціями".
Пункт 14 викласти в такій редакції:
"14. Постанова про накладення штрафу, прийнята державним контролером, може бути оскаржена в 15-денний строк перед виконкомом районної Ради депутатів трудящих, рішення якого є остаточним".
Пункт 17 викласти в такій редакції:
"17. Виконком районної Ради депутатів трудящих в 10-денний строк з дня одержання скарги з належними документами зобов'язаний розглянути її, і своє мотивоване рішення негайно повідомити скаржникові, а також державному контролерові, яким накладено штраф".
Пункт 18 викласти в такій редакції
"18. Штрафи вносяться в місцеві відділення Державного банку СРСР і надходять в республіканський бюджет. Штрафи при несплаті їх протягом 15 днів з часу одержання порушником постанови про накладення штрафу стягуються в судовому порядку".