• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Методики оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Державному комітеті телебачення і радіомовлення України

Державний комітет телебачення і радіомовлення України  | Наказ, Форма типового документа, Перелік, Методика від 05.11.2019 № 453 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Державний комітет телебачення і радіомовлення України
  • Тип: Наказ, Форма типового документа, Перелік, Методика
  • Дата: 05.11.2019
  • Номер: 453
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Державний комітет телебачення і радіомовлення України
  • Тип: Наказ, Форма типового документа, Перелік, Методика
  • Дата: 05.11.2019
  • Номер: 453
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ
НАКАЗ
05.11.2019 № 453
Про затвердження Методики оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Державному комітеті телебачення і радіомовлення України
Відповідно до абзацу четвертого пункту 3 розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1073-р "Про затвердження плану заходів з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях, наданих Комітетом ООН з прав осіб з інвалідністю, до першої доповіді України про виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю на період до 2020 року"
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Методику оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Державному комітеті телебачення і радіомовлення України, що додається.
2. Керівникам самостійних структурних підрозділів Державного комітету телебачення і радіомовлення України здійснювати оцінювання своєї роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю без будь-якої дискримінації за ознакою інвалідності.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України Білоуса М.А.
Голова
Державного комітету
телебачення і радіомовлення
України



О. Наливайко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного комітету
телебачення і радіомовлення
України
05.11.2019 № 453
МЕТОДИКА
оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Державному комітеті телебачення і радіомовлення України
I. Загальні положення
1. Цю Методику розроблено з метою захисту та забезпечення повного й рівного здійснення прав і основоположних свобод осіб з інвалідністю.
2. Оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Державному комітеті телебачення і радіомовлення України (далі - оцінювання) проводиться з метою прийняття управлінських рішень щодо забезпечення реалізації прав і задоволення потреб осіб з інвалідністю нарівні з іншими громадянами, поліпшення умов їх життєдіяльності згідно з Конвенцією ООН про права осіб з інвалідністю.
3. Оцінювання організовується і проводиться у самостійних структурних підрозділах Держкомтелерадіо.
II. Організація та проведення оцінювання
1. Оцінювання здійснюється керівниками структурних підрозділів Держкомтелерадіо шляхом надання письмових відповідей на запитання, які складені у вигляді тестів. У разі відсутні керівника структурного підрозділу Держкомтелерадіо оцінювання здійснюється особою, що його заміщує.
2. Керівники структурних підрозділів Держкомтелерадіо обирають одну з відповідей у кожному запитанні, що відповідає дійсному стану справ із забезпечення прав осіб з інвалідністю у структурному підрозділі Держкомтелерадіо, та надають відповідь шляхом позначення відповідного символу (+).
За відповідь "так" надається 1 бал, за відповідь "ні" - 3 бали, за відповідь "інше" - 2 бали.
3. Оцінювання складається з 10 загальних запитань відповідно до Переліку питань для оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Держкомтелерадіо, наведеного у додатку до цієї Методики.
4. Керівники структурних підрозділів Держкомтелерадіо щорічно до 15 лютого подають до відділу роботи з персоналом Держкомтелерадіо заповнені відповіді на запитання:
начальник відділу роботи з персоналом - на запитання № 2, № 3, № 5 і № 7;
начальник фінансово-економічного управління - на запитання № 4;
начальник адміністративно-господарського управління - на запитання № 6, № 9 і № 10;
начальник управління розвитку інформаційної сфери - на запитання № 1 і № 8.
5. Відділ роботи з персоналом Держкомтелерадіо щорічно до 22 лютого узагальнює отриману інформацію щодо результатів оцінювання та виставляє кожному структурному підрозділу Держкомтелерадіо загальну оцінку за результатами оцінювання.
6. Якщо за результатами оцінювання самостійного структурного підрозділу Держкомтелерадіо загальна оцінка становить більше ніж 2 бали (зокрема, у відділі роботи з персоналом - 12 балів, у фінансово-економічному управлінні - 3 бали, в адміністративно-господарському управлінні - 9 балів, в управлінні розвитку інформаційної сфери - 6 балів), структурний підрозділ вважається таким, в якому в недостатньому обсязі забезпечуються права осіб з інвалідністю.
7. Якщо за результатами оцінювання усіх структурних підрозділів Держкомтелерадіо загальна оцінка становить від 26 до 28 балів, то робота із забезпечення прав осіб з інвалідністю у Держкомтелерадіо виконується у повному обсязі, від 28 до 30 балів - у недостатньому обсязі, від 30 і більше балів - робота із забезпечення прав осіб з інвалідністю у Держкомтелерадіо вважається незадовільною.
8. Керівники структурних підрозділів Держкомтелерадіо, які подають заповнені відповіді на запитання за результатами оцінювання, несуть персональну відповідальність за достовірність викладених у них даних.
9. Відділ роботи з персоналом щорічно до 6 березня доповідає Голові Держкомтелерадіо про результати оцінювання структурних підрозділів Держкомтелерадіо щодо забезпечення прав і основоположних свобод осіб з інвалідністю для вжиття відповідних заходів у межах повноважень.
Начальник відділу
роботи з персоналом

С.М. Груша
Додаток
до Методики оцінювання роботи
із забезпечення прав осіб
з інвалідністю в Державному
комітеті телебачення
і радіомовлення України
(пункт 3 розділу II)
ПЕРЕЛІК
питань для оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Державному комітеті телебачення і радіомовлення України
1. Чи дотримано вимоги структурними підрозділами Держкомтелерадіо Регламенту Кабінету Міністрів України щодо необхідності погодження розроблених Держкомтелерадіо проектів актів, які стосуються прав осіб з інвалідністю, з всеукраїнськими громадськими об'єднаннями осіб з інвалідністю, їх спілками відповідно до статутної діяльності?
Так
Ні
Інше
2. Чи виконуються у структурному підрозділі Держкомтелерадіо вимоги щодо недопущення відмов з мотивів інвалідності в укладенні трудового договору або в просуванні по службі та звільнення за ініціативою роботодавця осіб з інвалідністю?
Так
Ні
Інше
3. Чи створюються у структурних підрозділах Держкомтелерадіо робочі місця для працевлаштування осіб з інвалідністю, у тому числі спеціальні робочі місця?
Так
Ні
Інше
4. Чи надає Держкомтелерадіо звіт Фонду соціального захисту інвалідів про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю?
Так
Ні
5. Чи виконується у Держкомтелерадіо норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю?
Так
Ні
6. Чи створені у структурних підрозділах Держкомтелерадіо безпечні і нешкідливі для здоров’я умови праці, чи вживаються заходи щодо запобігання інвалідності та відновлення працездатності осіб з інвалідністю?
Так
Ні
Інше
7. Чи виконуються структурним підрозділом Держкомтелерадіо вимоги Кодексу України законів про працю та Закону України "Про відпустки" в частині надання відпусток особам з інвалідністю та батькам дітей з інвалідністю (за зверненням)?
Так
Ні
8. Чи відповідає офіційний веб-сайт Держкомтелерадіо Технічним вимогам на створення (модернізацію) офіційних веб-сайтів, що стосуються доступу до них користувачів з порушеннями зору та слуху, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 4 січня 2002 року № 3?
Так
Ні
9. Чи забезпечена архітектурна доступність будівлі та приміщень Держкомтелерадіо, розумне пристосування інфраструктури Держкомтелерадіо для забезпечення прав осіб з інвалідністю?
Так
Ні
10. Чи виділене біля адміністративної будівлі Держкомтелерадіо місце для паркування транспортних засобів, якими керують особи з інвалідністю?
Так
Ні
( Текст взято з сайту Держкомтелерадіо України http://comin.kmu.gov.ua )