• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про реалізацію рішень Колегії ДСНС України від 23.10.2018 № 12-14

Державна служба України з надзвичайних ситуацій | Наказ від 29.10.2018 № 623
Реквізити
  • Видавник: Державна служба України з надзвичайних ситуацій
  • Тип: Наказ
  • Дата: 29.10.2018
  • Номер: 623
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Державна служба України з надзвичайних ситуацій
  • Тип: Наказ
  • Дата: 29.10.2018
  • Номер: 623
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
НАКАЗ
29.10.2018 № 623
(з основної діяльності)
Про реалізацію рішень Колегії ДСНС України від 23.10.2018№ 12-14
З метою реалізації рішень Колегії ДСНС України від 23.10.2018 № 12-14
НАКАЗУЮ:
1. Оголосити для виконання рішення Колегії ДСНС України від 23.10.2018 № 12 "Про результати роботи ДСНС у січні-вересні та завдання до кінця поточного року", № 13 "Про стан готовності адміністративно-житлового фонду, будівель і споруд сфери управління ДСНС до експлуатації у зимовий період та стан розрахунків за спожиті енергоносії і надані комунальні послуги у 2018-2019 рр." і № 14 "Про результати фінансово-економічної діяльності та стан оплати праці в системі ДСНС у січні-вересні 2018 року".
2. Першому заступнику Голови, заступникам Голови, керівникам департаментів та інших самостійних структурних підрозділів апарату ДСНС, територіальних органів, підрозділів центрального підпорядкування, закладів вищої освіти, науково-дослідних установ, підприємств, установ та організацій сфери управління ДСНС під персональну відповідальність організувати роботу з реалізації рішень Колегії в повному обсязі та у визначені терміни.
3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
ГоловаМ. Чечоткін
Державна служба України з надзвичайних ситуацій
РІШЕННЯ КОЛЕГІЇ
23.10.2018№ 12
Про результати роботи ДСНС у січні-вересні та завдання до кінця поточного року
Заслухавши доповіді про результати роботи ДСНС у січні-вересні та завдання до кінця поточного року, Колегія зазначає, щозавдання, визначені ДСНС актами та дорученнями Президента України і Кабінету Міністрів України, в цілому виконано.
Органами та підрозділами ДСНС забезпечено оперативне реагування на 101класифіковану надзвичайну ситуацію і 62 тис. 449 пожеж, під час яких врятовано життя 4 тис. 563 особам.
Піротехнічними підрозділами ДСНС виявлено та знешкоджено 53 тис. 972 вибухонебезпечні предмети, очищено територію загальною площею 4 тис. 511 гектарів.
Під час виконання завдань з гуманітарного розмінуваннязвільнених територій Донецької та Луганської областейочищено 2 тис. 985 га території та 15,49 га акваторії водних об'єктів, забезпечено знешкодження 19 тис. 836 вибухонебезпечних предметів, у тому числі 17 спеціально встановлених вибухових пристроїв.
Відповідно до протокольного рішення Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. проведено позапланові перевірки стану техногенної і пожежної безпеки у 33 тис. 482торговельних підприємствах, культурно-видовищних та дозвіллєвих закладах, що належать до класів наслідків (відповідальності) СС2 та СС3, дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, закладах охорони здоров'я із стаціонарним лікуванням. За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 32 тис. 737 керівників закладів і відповідальних посадових осіб та подано до адміністративного суду 913 позовних заяв на призупинення експлуатації об'єктів.
За участю керівництва держави 13-16 вересня 2018 року організовано та проведено Всеукраїнську акцію "Герой-рятувальник року".
Відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" ДСНС здійснювала закупівлю товарів, робіт і послуг в електронній системі закупівель Prozorro. За результатами проведеної переговорної процедури для гарантованого забезпечення потреб оборони 2 жовтня 2018 року укладено договір на закупівлю пересувного пункту управління на загальну суму 33 млн. 200 тис. гривень.Економія бюджетних коштів склала 1 млн. 800 тис. гривень.
Упродовж 9 місяців 2018 року для покращення оснащення підрозділів ДСНС отримано гуманітарну та міжнародну технічну допомогу на суму близько 46 млн. гривень, а саме: від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), Федерального відомства у справах захисту населення та допомоги при катастрофах Федеративної Республіки Німеччина, Агентства зменшення загроз Міністерства оборони США, Українського науково-технологічного центру, Координатора проектів ОБСЄ в Україні та інших.
Продовжується робота щодо приєднання України до Механізму цивільного захисту Європейського Союзу з метою впровадження сучасних європейських підходів у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, забезпечення пожежної та техногенної безпеки, здійснення державного нагляду (контролю) у цих сферах.
Зокрема розроблено та прийнято 2 закони України, 1Указ Президента України, 14 постанов та 7розпоряджень Кабінету Міністрів України, 18 наказів МВС.
ДСНС у встановлені терміни забезпечено виконання вимог 11 тис. 638 актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністра внутрішніх справ України та власних рішень. Відповідно до вимог Законів України "Про звернення громадян" і "Про доступ до публічної інформації" забезпечено розгляд звернень громадян та інформаційних запитів. Порушень установлених термінів виконання документів не допущено.
Установами та організаціями гідрометеорологічної служби забезпечено споживачів прогностичною інформацією і попередженнями про небезпечні та стихійні явища у повному обсязі.
Однією з головних проблем залишається невідповідність видатків Державного бюджету України обсягам фінансування, визначеним державними та цільовими програмами, що негативно впливає на оперативність реагування сил цивільного захисту на надзвичайні ситуації та події.
З метою забезпечення подальшого виконання завдань, визначених для ДСНС, Колегія
ВИРІШИЛА:
1. Інформацію про результати роботи ДСНС у січні-вересні та завдання до кінця поточного рокувзяти до відома.
2. Вважати пріоритетними завданнями:
забезпечення постійної готовності сил ДСНС до реагування на надзвичайні ситуації в осінньо-зимовий період 2018 року;
продовження здійснення заходів із гуманітарного розмінування на звільнених територіях Донецької та Луганської областей;
подальшу реалізацію заходів із реформування системи ДСНС;
продовження практики надання методичної допомоги органам влади та територіальним громадам з реалізації заходів у сфері цивільного захисту;
суворе дотримання законодавства у сфері державних закупівель та фінансової дисципліни;
подальшу роботу щодо профілактики корупційних проявів.
3. Департаменту реагування на надзвичайні ситуації (Демчук В.В.):
організувати виконання заходів щодо підвищення оперативної готовності з реагування на надзвичайні ситуації та пожежі у період святкування державних та релігійних свят;
забезпечити у цілодобовому режимі функціонування систем збору, узагальнення, первинного аналізу інформації про загрозу або виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій, оперативне реагування на них черговими силами ДСНС, а також інформування керівництва держави та центральних органів виконавчої влади про надзвичайні ситуації;
Строк - постійно
здійснювати контроль за організацією внутрішньої, гарнізонної та караульної служби в органах управління і формуваннях Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, усуненням недоліків, виявлених під час раптових перевірок;
Строк - постійно
забезпечити координацію дій представників ДСНС, які залучені до виконання завдань за призначенням у складі Відділу ДСНС Об'єднаного командного пункту Об'єднаних сил, об'єднаних командних пунктах оперативно-тактичних угруповань "Північ" і "Схід", та сил і засобів ДСНС, які здійснюють виконання завдань (робіт) за призначенням у складі сил і засобів Об'єднаних сил під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони України, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях;
організувати виконання заходів Плану організації робіт з очищення від вибухонебезпечних предметів населених пунктів і територій, прилеглих до 6 арсеналу Збройних Сил України в Ічнянському районі Чернігівської області, затвердженого Прем'єр-міністром України 10 жовтня 2018 року.
Строк - до 15 грудня 2018 року
4. Департаменту організації заходів цивільного захисту (Парталян С.А.) розробити технічні вимоги до облаштування студій відеоконференцзв'язку в системі ДСНС.
Строк - до 15 листопада 2018 року
5. Першому заступнику, заступникам Голови, Департаменту персоналу, керівникам департаментів, інших самостійних структурних підрозділів апарату та територіальних органів ДСНС провести оцінювання результатів службової діяльності державних службовців ДСНС у 2018 році, які займають посади державної служби категорій "Б" і "В", відповідно до Типового порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 р. № 640.
6. Українському гідрометеорологічному центру (Кульбіда М.І.) детально вивчити стан оснащення гідрометеорологічних організацій. За результатами проведеної роботи надати через Управління гідрометеорології (Гроховецька І.Л.) перелік потреб та розробити план першочергових заходів.
Строк - до 30 листопада 2018 року
7. Управлінню гідрометеорології (Гроховецька І.Л.) спільно з Українським гідрометеорологічним центром (Кульбіда М.І.) активізувати роботу із залучення міжнародних проектів щодо технічного і технологічного переоснащення гідрометеорологічних організацій та створити групу для вивчення та розроблення власних програм.
Строк - до 30 листопада 2018 року
8. Територіальним органам ДСНС:
8.1. Провести інформаційно-роз'яснювальну роботу з керівниками загальноосвітніх, дошкільних навчальних та культурно-розважальних закладів стосовно забезпечення пожежної безпеки під час проведення масових заходів з нагоди святкування Новорічних та Різдвяних свят;
Строк - до 25 грудня 2018 року;
до 15 січня 2019 року
спільно з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, житлово-експлуатаційними організаціями (ЖЕК, ЖЕУ, ОСББ) провести роботу щодо профілактики пожеж у житловому секторі;
Строк - до 15 січня 2019 року
посилити профілактичну роботу серед населення щодо попередження травмування та загибелі людей під час пожеж, акцентувати увагу на пожежах, що виникають у побуті через необережне поводження з вогнем та недотримання основних вимог безпеки під час опалювального сезону;
Строк - до 30 березня 2019 року
активізувати роботу щодо здійснення ринкового нагляду за реалізацією піротехнічної продукції під час проведення Новорічних та Різдвяних свят;
Строк - до 15 січня 2019 року
установити особистий контроль за дотриманням вимог критеріїв розподілу суб'єктів господарювання за ступенями ризику ( постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 р. № 715 та № 716);
Строк - постійно
долучитися до розробки програм соціально-економічного та культурного розвитку міст і районів та надати пропозиції щодо врахування заходів цивільного захисту пожежної та техногенної безпеки у зазначених програмах на 2019 рік;
Строк - до 25 грудня 2018 року
організувати та провести на базі Консультаційних центрів спільні наради, засідання круглих столів та консультації з обговорення проблемних питань з дерегуляції підприємницької діяльності;
Строк - до 30 грудня 2018 року
про виконання вищезазначених заходів доповісти в установлені терміни через Департамент запобігання надзвичайним ситуаціям (Щербаченко О.М.).
8.2. Забезпечити постійну готовність сил та засобів ДСНС до реагування на можливі надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду 2018/2019 року. У взаємодії з місцевими органами влади впродовж осінньо-зимового періоду 2018/2019 року організувати виконання заходів щодо забезпечення реагування на надзвичайні ситуації на об'єктах і системах життєзабезпечення населення, поповнення резерву матеріальних засобів для ліквідації аварій на них;
Строк - упродовжосінньо-зимового
періоду 2018/2019 року
встановити систематичний контроль за станом організації внутрішньої, гарнізонної та караульної служби у підпорядкованих підрозділах і усуненням недоліків, виявлених оперативними групами ДСНС під час раптових перевірок;
Строк - постійно
про виконання вищезазначених заходів доповісти в установлені терміни через Департамент реагування на надзвичайні ситуації (Демчук В.В.).
9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника та заступників Голови відповідно до розподілу функціональних обов'язків і повноважень.
Голова, голова КолегіїМ. Чечоткін
Державна служба України з надзвичайних ситуацій
РІШЕННЯ КОЛЕГІЇ
23.10.2018№ 13
Про стан готовності адміністративно-житлового фонду, будівель і споруд сфери управління ДСНС до експлуатації у зимовий період та стан розрахунків за спожиті енергоносії і надані комунальні послуги у 2018-2019 рр.
Розглянувши інформацію про результати проходження опалювального сезону 2017-2018року та заходи щодо підготовки до функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019року, Колегія зазначає.
Для організації роботи з підготовки матеріально-технічної бази, будівель та споруд, комунальних мереж до експлуатації в осінньо-зимовий період 2018/2019 року ДСНС видано наказ від 07.05.2018 № 282 "Про підсумки опалювального сезону 2017/2018 року та заходи з підготовки до експлуатації в зимовий період 2018/2019 року".
З метою ефективного використання енергоресурсів на виконання вищезазначеного наказу органами та підрозділами ДСНС:
утворено комісії та проведено обстеження будівель і споруд зі складанням актів їх технічного стану,на підставі яких розроблено Плани заходів з підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року;
призначено осіб, відповідальних за підготовку об'єктів до опалювального сезону, створено спеціалізовані ремонтні бригади та проведено заняття з особовим складом щодо правил виконання робіт, а також правил техніки безпеки праці;
проведено часткову заміну котлів на сучасні з вищим коефіцієнтом корисної дії, модернізацію котелень із переведенням на тверде паливо, гідравлічні випробування котлів, мереж тепло- і водопостачання, встановлено прилади обліку енергоресурсів та води,вжито вичерпні заходи щодо недопущення розмороження систем опалення та водовідведення, виконано повірку газових, електричних, водяних та теплових лічильників;
відповідно до планів поточного ремонту структурних підрозділів ДСНС здійснено заміну вікон, вхідних дверей та утеплено приміщення, проведено термоізоляцію зовнішніх стін будівель і споруд;
вжито заходів щодо суттєвого зменшення використання традиційних видів палива, зокрема заміщення природного газу альтернативними видами палива, а також шляхом впровадження енергозберігаючих технологій, що передбачають використання індивідуальних теплопунктів, когенераційних установок, електричного теплоакумуляційного обігріву та гарячого водопостачання.
Водночас унаслідок недостатнього фінансування на проведення енергозберігаючих заходів (заміна котлів та обладнання, утеплення будівель, споруд тощо) економія енергоносіїв проводиться за рахунок фізичного відключення споживачів.
Державним бюджетом України на 2018 рік на оплату комунальних послуг та енергоносіїв для органів та підрозділів ДСНС передбачено 143,3 млн. грн. або 40,8 відсотка потреби.
Такий стан фінансування призвів до виникнення кредиторської заборгованості перед енергопостачальними та комунальними підприємствами за спожиті енергоносії та надані комунальні послуги. За оперативними даними станом на04.10.2018 заборгованість органів та підрозділів ДСНС складає 3,11 млн. грн., а саме:
КЕКВ 2271 (теплопостачання) - 2104,64 тис. грн.;
КЕКВ 2272 (водопостачання та водовідведення) - 128,20 тис. грн.;
КЕКВ 2273 (електропостачання) - 826,52 тис. грн.;
КЕКВ 2274 (природний газ) - 48,65 тис. гривень.
Головною причиною виникнення кредиторської заборгованості є постійне підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, що не передбачено кошторисними призначеннями ДСНС.
Вартість основного енергоносія - природного газу, порівняно з 2017 роком, збільшилася на 20,6 %, електропостачання - на 17,5 %, водопостачання - на 15,2 % і теплопостачання - на 14,4 відсотка.
З метою погашення заборгованості ДСНС зобов'язала підвідомчі установи невідкладно вживати заходів для погашення кредиторської заборгованості за спожиті енергоносії за рахунок коштів спеціального фонду, затверджувати графіки реструктуризації заборгованості з постачальниками енергоносіїв і комунальних послуг та укладання договорів на зазначені цілі в межах кошторисних призначень.
На підставі проведеного аналізу розрахунків за спожиті енергоносії і надані комунальні послуги, з метою підготовки будівель та споруд адміністративно-житлового фонду, зовнішніх мереж до сталої роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року Колегія
ВИРІШИЛА:
1. Інформацію про стан розрахунків за спожиті енергоносії і надані комунальні послуги, про стан готовності адміністративного фонду, будівель та споруд сфери управління ДСНС до експлуатації в зимовий період 2018-2019 року взяти до відома.
2. Керівникамтериторіальних органів, підрозділів центрального підпорядкування, навчальних закладів, та науково-дослідних установ, підприємств і організацій:
2.1. Забезпечити якісну експлуатацію будівель та споруд адміністративного фонду, зовнішніх мереж.
Строк - упродовж осінньо-зимового
періоду 2018-2019 року
2.2. Неухильно дотримуватися положень статті 51 Бюджетного кодексу України щодо здійснення платежів загального фонду за видатками після погашення заборгованості з оплати комунальних послуг та енергоносіїв, у тому числі збільшити обсяг коштів, що спрямовуються на зазначені цілі, за рахунок власних надходжень до спеціального фонду та за рахунок зменшення інших видатків у межах загального обсягу бюджетних призначень.
Строк - постійно
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Голови Білошицького Р.М.
Голова, голова КолегіїМ. Чечоткін
Державна служба України з надзвичайних ситуацій
РІШЕННЯ КОЛЕГІЇ
23.10.2018 № 14
Про результати фінансово-економічної діяльностіта стан оплати праці в системі ДСНС у січні-вересні2018року
Розглянувши інформацію про результати фінансово-економічної діяльності та стан оплати праці в системі ДСНС у січні-вересні 2018 року, Колегією визначено деякі позитивні досягнення, а також недоліки в роботі.
Для забезпечення діяльності ДСНС Державним бюджетом України на 2018 рік передбачено видатки:
за загальним фондом у сумі 10264,7 млн. грн. (більше ніж у 2017 році на 2818,5 млн. грн.);
резервним фондом - 176 млн. грн.;
спеціальним фондом - у сумі 969,3 млн. гривень.
Упродовж 9 місяців 2018 року направлено відкриті асигнування підвідомчим установам ДСНС у сумі 7595,7 млн. грн., що становить 100 % помісячного плану асигнувань на січень - вересень 2018 року. Разом з тим, не всіма підрозділами в повному обсязі своєчасно використовуються кошти, які виділені з держбюджету, що призводить до надання ДСНС постійних пояснень до МВС та Мінфіну щодо причин невикористаних залишків коштів на рахунках установ.
ДСНС постійно проводиться збір інформації про залишки коштів, які знаходяться на рахунках, та причини їх невикористання. Аналіз причин несвоєчасного використання коштів свідчить про недостатній рівень роботи підрозділів у цьому напрямку. Залишки коштів на рахунках підрозділів ДСНС становлять 365,5 млн. грн., у тому числі: загальний фонд - 362,2 млн. грн., резервний фонд - 3,3 млн. гривень.
Найбільші залишки мають місце в Спеціальному авіаційному загоні - 177,4 млн. грн., Управлінні ДСНС у Кіровоградській області - 21,4 млн. грн., Головному управлінні ДСНС у Дніпропетровській області - 12 млн. грн., Міжрегіональному центрі швидкого реагування - 11 млн. грн., Управлінні забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту - 5,5 млн. гривень.
Станом на 1 жовтня 2018 року підпорядкованими підрозділами укладено договорів на матеріально-технічне забезпечення та комунальні послуги на суму 994,4 млн грн., що складає 70,8 % кошторисних призначень на рік. Кращі в цьому напрямку - ГУ (У) ДСНС у Житомирській, Миколаївській, Луганській областях (100 % укладених договорів); гірші - Спеціальний авіаційний загін (15 %), Управління ДСНС у Тернопільській області (65 %), Навчальний центр Оперативно-рятувальної служби (76 %).
За поясненнями органів і підрозділів залишки коштів зумовлено:
на оплату праці з нарахуваннями - акумулюванням коштів для виплати матеріальної допомоги;
на матеріально-технічне забезпечення та комунальні послуги -проведенням ними тендерних процедур та заключенням договорів на постачання товарів і послуг, тобто низький рівень роботи тендерних комітетів органів та підрозділів.
Упродовж 9 місяців 2018 року фактичні надходження до спеціального фонду підрозділів територіальних органів становили 796,8 млн. грн., що на 135,2 млн. грн. більше ніж становив аналогічний показник за 9 місяців 2017 року, з них надходження від основної діяльності - 506,2 млн. грн., що на 76,5 млн. грн. більше ніж за 9 місяців 2017 року.
Необхідно зазначити, що 45,4 % (362,1 млн. грн.) надходжень до спеціального фонду державного бюджету аварійно-рятувальних підрозділів забезпечуються наданням послуг з охорони від пожеж підприємств, установ, організацій та інших об'єктів на підставі договорів, обов'язкового обслуговування об'єктів і територій, 9,3 % (74,2 млн. грн.) - за аварійно-рятувальне обслуговування на договірній основі об'єктів підвищеної небезпеки та окремих територій.
Надходження до спеціального фонду державного бюджету від плати за додаткові платні послуги, що надаються бюджетними установами, становлять 8,7 % (69,1 млн. грн.). Вищі показники із зазначених надходжень забезпечили ГУ ДСНС у Дніпропетровській (4,9 млн. грн.), Одеській (4,7 млн грн.), Хмельницькій (4,7 млн. грн.), Донецькій (4,4 млн. грн.) областях. Нижчі показники надходжень за надання платних послуг забезпечили ГУ (У) ДСНС у Сумській (614,7 тис. грн.), Чернівецькій (547,1 тис. грн.), Житомирській (476,2 тис. грн.) областях.
Значна матеріальна підтримка територіальних органів ДСНС у ІІІ кварталі 2018 року здійснювалася за рахунок гуманітарної та благодійної допомоги, коштів та майна для виконання цільових заходів (154,3 млн. грн.).
Надходження до ГУ ДСНС в Одеській області склали 9,6 млн. грн., 5,6 млн. грн., до Управління ДСНС в Івано-Франківській області, понад 4 млн. грн. надійшло до аварійно-рятувальних підрозділів ГУ (У) ДСНС у Донецькій, Запорізькій, Кіровоградській, Луганській, Хмельницькій областях як благодійна допомога.
Відзначається робота з місцевими органами виконавчої влади щодо надання субвенцій на виконання програм соціально-культурного розвитку регіонів (125,1 млн. грн.). Найбільше субвенцій отримали ГУ ДСНС у Донецькій (36,6 млн. грн.), Одеській (15,9 млн. грн.) областях та м. Києві (15,2 млн. грн.).
Робота з оплати праці у 2018 році здійснювалася у напрямку розробки і реалізації заходів щодо удосконалення форм і систем грошового забезпечення та заробітної плати, матеріального стимулювання працівників та осіб рядового і начальницького складу, надання практичної допомоги керівникам та фінансовим працівникам установ, організацій, підприємств системи ДСНС з питань трудового законодавства, організації і умов праці. Виплата грошового забезпечення і заробітної плати здійснюється своєчасно.
За оперативними даними, станом на 01.10.2018 заборгованості із виплати грошового забезпечення особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту та заробітної плати працівникам бюджетної сфери і на економічно активних державних підприємствах системи ДСНС немає.
Існує заборгованість із заробітної плати на економічно неактивних державних підприємствах, які не здійснюють фінансово-господарську діяльність і перебувають у стадії ліквідації. Зазначена заборгованість залишається на попередньому рівні і становить 317 тис. грн., а саме:
ДП "Управління капітального будівництва" (Поліщук С.А.) - 202 тис. грн.;
ДП "Миронівське будівельно-монтажне управління" (Поліщук С.А.) - 115 тис. гривень.
Ліквідаційною комісією "Миронівське будівельно-монтажне управління" проводиться претензійно-позовна робота щодо захисту інтересів держави і відкриття провадження про банкрутство державного підприємства "Миронівське будівельно-монтажне управління". Відсутність майна та активів на зазначеному державному підприємстві не дає можливості погашення заборгованості із заробітної плати.
На державному підприємстві "Управління капітального будівництва" виявляються активи державного підприємства, продовжується робота щодо відновлення бухгалтерського обліку, стягнення дебіторської заборгованості.
Затверджені на 2018 рік графіки погашення заборгованості із виплати заробітної плати колишнім працівникам зазначених підприємств-боржників виконуються.
Важливим питанням державного значення є своєчасна сплата обов'язкових платежів до Пенсійного фонду України. Станом на 01.10.2018 залишається непогашеною заборгованість зі сплати внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування на економічно неактивних державних підприємствах "Миронівське будівельно-монтажне управління" (266,1 тис. грн.), "Управління капітального будівництва" (115,5 тис. гривень).
З метою забезпечення подальшого виконання завдань, визначених Державним бюджетом України на 2018 рік, актами та дорученнями Президента України і Кабінету Міністрів України, Колегія
ВИРІШИЛА:
Інформацію про результати фінансово-економічної діяльності та стан оплати праці в системі ДСНС у січні-вересні 2018 року взяти до відома.
2. Керівникам територіальних органів, підприємств, установ та організацій сфери управління ДСНС забезпечити:
ефективне та повне використання бюджетних коштів за цільовим призначенням до кінця 2018 бюджетного року, а у разі неможливості їх використання негайно подавати пропозиції щодо їх зменшення для подальшого перерозподілу;
прискорення укладання та виконання договорів на матеріально-технічне забезпечення та комунальні послуги;
своєчасну виплату заробітної плати та грошового забезпечення особовому складу і працівникам;
посилення роботи з місцевими органами виконавчої влади щодо збільшення надходжень до спеціального фонду державного бюджету за рахунок субвенцій з місцевого бюджету;
Строк - упродовж 2018 року
подання через Департамент економіки і фінансів (Олійник О.І.) інформації про виплату заробітної плати та грошового забезпечення особовому складу і працівникам.
Строк - до 5 числа щомісяця,
квартальна (статистична), щоп'ятниці
(щотижнева)
3. Державному підприємству "Миронівське будівельно-монтажне управління" (Поліщук С.А.) продовжити претензійно-позовну роботу щодо захисту інтересів держави та відкриття провадження про банкрутство.
Строк - протягом 2018 року
4.Державному підприємству "Управління капітального будівництва" (Поліщук С.А.) продовжити роботу щодо виявлення активів державного підприємства, відновлення бухгалтерського обліку, стягнення дебіторської заборгованості.
Строк - упродовж 2018 року
5. Департаменту економіки і фінансів (Олійник О.І.) забезпечити постійний моніторинг виплати грошового забезпечення особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, заробітної плати працівникам бюджетних установ, закладів, організацій і підприємств, сплату ними внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Голови Білошицького Р.М.
Голова, голова КолегіїМ. Чечоткін
(Текст взято з сайту ДСНС України http://www.mns.gov.ua/)