• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Технологічна схема митного контролю громадян, які слідують через державний кордон України в пунктах пропуску "Смільниця" та "Нижанковичі" митного поста "Хирів", які діють в режимі спрощеного митного контролю на м/п "Хирів" Галицької митниці

Регіональні митниці | Інші від 26.07.2001 № 211 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Регіональні митниці
  • Тип: Інші
  • Дата: 26.07.2001
  • Номер: 211
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Регіональні митниці
  • Тип: Інші
  • Дата: 26.07.2001
  • Номер: 211
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
ГАЛИЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА МИТНИЦЯ
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Галицької митниці
26.07.2001 N 211
Зареєстровано в Львівському
обласному управлінні юстиції
9 серпня 2001 р.
за N 113/681
ТЕХНОЛОГІЧНА СХЕМА
митного контролю громадян, які слідують через державний кордон України в пунктах пропуску "Смільниця" та "Нижанковичі" митного поста "Хирів", які діють в режимі спрощеного митного контролю на м/п "Хирів" Галицької митниці
1. Режим в пункті пропуску
1.1. Контроль за підтриманням режиму в пункті пропуску (далі - п/п) і запуску здійснює прикордонний наряд на підставі перевірки відповідних документів, що дають право на переміщення через митний кордон України.
1.2. Якщо списки громадян до прикордонно-митного контролю подані групами, то запуск громадян проводиться цими ж групами, в разі відсутності вищезгаданого, запуск здійснюється прикордонним нарядом в кількості, що не повинна перевищувати 20 чоловік.
1.3. В п/п встановлюється зона митного контролю, яка визначається Положенням про зону митного контролю. Ця зона визначається візуальними розпізнавальними знаками.
1.4. Відповідальність за підтримання режиму в зоні митного контролю несе черговий по режиму, який призначається старшим групи.
1.5. Черговий по режиму слідкує за виконанням підконтрольними особами правил проходження митного і контролю та вживає всіх заходів щодо їх забезпечення.
1.6. При поверненні осіб, яким відмовлено в проходженні митного контролю, відповідальність за їх повернення несе черговий по режиму.
1.7. Здійснення митного контролю проводиться безпосередньо в зоні митного контролю в приміщенні будинку або безпосередньо на смузі руху громадян з попереднім облаштуванням місця роботи.
1.8. При оформленні в п/п громадян виділяється орієнтовний час для здійснення митного контролю:
- загальний - до 1-ї хвилини;
- вибірковий - до 2-х, 3-х хвилин;
- поглиблений - до 4-х хвилин.
1.9. Після завершення прикордонно-митного контролю громадяни направляються в сторону державного кордону або на територію України.
1.10. Підтримання режиму в п/п за лінією паспортного контролю здійснюється виключно працівниками прикордонного наряду.
2. Попередні заходи щодо організації митного контролю
2.1. Старший прикордонного наряду за 24 години до здійснення спрощеного пропуску повідомляє начальника митного поста або особу, яка його заміщує, про факт здійснення спрощеного пропуску, де вказує дату, час, кількість осіб та місце проведення пропуску.
2.2. Начальник поста або особа, яка його заміщує, назначає групу інспекторів, які будуть здійснювати оформлення громадян, а також назначає:
- старшого групи;
- дату та час проведення пропуску;
- кількість осіб, які повинні перетнути кордон;
- місце проведення пропуску.
2.3. При перетині кордону великою кількістю громадян начальник поста або особа, яка його заміщує, звертається до заступника начальника митниці по напрямку роботи з проханням про збільшення чисельності групи за рахунок інших підрозділів митниці.
2.4. Старший групи перед проведенням пропуску контролює за заповненням на м/п "Хирів" Книги нарядів, отриманням необхідних технічних засобів митного контролю, квитанції МД-1, ОМЗ.
2.5. Старший групи визначає місце роботи працівників згідно Книги нарядів та ставить перед ними відповідні завдання.
2.6. Старший групи після проведення пропуску доповідає начальнику поста або особі, яка його заміщує, про здійснення контролю та особливості, які виникли в процесі оформлення, а також контролює за занесенням відповідних даних до Книги нарядів, яка знаходиться на м/п "Хирів":
- дати та часу проведення контролю;
- місця проведення контролю;
- кількості пропущених осіб;
- кількості інспекторського складу, задіяного в проведенні контролю.
3. Порядок здійснення митного контролю
3.1. Вибір виду огляду визначається, виходячи з усного опитування, перевірки документів та аналізу результатів спостереження за поведінкою громадянина.
3.2. Під час усного опитування з'ясовується мета перетину кордону, наявність ручної поклажі.
3.3. Запуск громадян в зону митного контролю здійснюється працівником прикордонного наряду на підставі документів, що дають право перетину державного кордону України.
3.4. В зоні митного контролю черговий по режиму (при необхідності або на вимогу підконтрольної особи) видає пасажирські митні декларації.
3.5. Митний огляд проводиться в зоні митного контролю.
3.6. В разі виявлення предметів, валюти або цінностей, що переміщуються з порушенням митних правил, інспектор митниці оформляє протокол про порушення митних правил на підставі ст. 122 Митного кодексу України.
3.7. Не пропущені митницею предмети, валюта або цінності при бажанні громадянина можуть бути затримані по квитанції МД-1 на склад (касу) митниці або повернуті разом з пасажиром.
3.8. Особистий огляд проводиться згідно вимог ст. 32 Митного кодексу України.
3.9. Під час митного оформлення, в разі потреби, інспектор митниці проставляє відтиск ОНП на пасажирській митній декларації.
Начальник м/п "Хирів" І.Піхоцький