Про створення нових митниць і зміну зон діяльності деяких митниць. Наказ від 29.01.2008 №64

Державна митна служба України Наказ від 29.01.2008 №64
Остання редакція від 05.03.2008 Редакція (наказ від 05.03.2008 N 199 /v0199342-08/)
Реквізити

Видавник: Державна митна служба України

Тип Наказ

Дата 29.01.2008

Номер 64

Статус Діє

Документ підготовлено в системі iplex
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Н А К А З
29.01.2008 N 64
Про створення нових митниць і зміну зон діяльності деяких митниць
( Із змінами, внесеними згідно з Наказами Державної митної служби N 120 від 13.02.2008 N 199 від 05.03.2008 )
Керуючись частиною четвертою статті 15 Митного кодексу України, відповідно до Положення про Державну митну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.07 N 940, і з метою оптимізації діяльності й структури митних органів
НАКАЗУЮ:
1. Створити Східну митницю. Установити код Східної митниці - 70000 00 00.
( Пункт 1 в редакції Наказу Державної митної служби N 120 від 13.02.2008 )
2. Підпорядкувати Східну митницю Державній митній службі України. Визначити зоною її діяльності м. Донецьк, Артемівський, Великоновосілківський, Волноваський, Добропільський, Костянтинівський, Красноармійський, Краснолиманський, Мар'їнський, Олександрівський, Слов'янський, Ясинуватський райони Донецької області, міста Краматорськ, Дружківка, Авдіївка, Горлівка, Дебальцеве, Дзержинськ, Димитров, Добропілля, Єнакієве, Красний Лиман, Макіївка, Новогродівка, Селидове та території зон митного контролю, митних ліцензійних складів і складів тимчасового зберігання (у тому числі території, що будуть використовуватися за таким призначенням), які розташовані в інших районах Донецької області, власниками яких є суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності, що перебувають на обліку в Донецькій митниці, місцем розташування - м. Донецьк.
( Пункт 2 в редакції Наказу Державної митної служби N 120 від 13.02.2008 )
3. Створити Львівську митницю. Установити код Львівської митниці - 20900 00 00.
4. Підпорядкувати Львівську митницю Державній митній службі України. Визначити зоною її діяльності Львівську область, місцем розташування - м. Львів.
5. Створити Кримську митницю. Установити код Кримської митниці - 60000 00 00.
6. Підпорядкувати Кримську митницю Державній митній службі України. Визначити зоною її діяльності Автономну Республіку Крим, за винятком Ленінського району Автономної Республіки Крим, м. Керчі та м. Севастополя й територій, підпорядкованих їхнім міськвиконкомам, місцем розташування - м. Сімферополь.
7. Створити Південну митницю. Установити код Південної митниці 50000 00 00.
( Пункт 7 в редакції Наказу Державної митної служби N 120 від 13.02.2008 )
8. Підпорядкувати Південну митницю Держмитслужбі. Визначити зоною її діяльності міста Одесу, Іллічівськ, Теплодар, Южний, Березівський, Білгород-Дністровський (крім територій пунктів пропуску через державний кордон України: "Старокозаче-Тудора", "Маяки-Удобне - Паланка"), Комінтернівський, Миколаївський, Овідіопольський райони Одеської області, залізничну станцію "Усатове" (Біляївський район), місцем розташування - м. Одеса.
( Пункт 8 в редакції Наказів Державної митної служби N 120 від 13.02.2008, N 199 від05.03.2008 )
9. Створити Київську обласну митницю. Установити код Київської обласної митниці 12500 00 00.
10. Підпорядкувати Київську обласну митницю Державній митній службі України. Визначити зоною її діяльності Київську область, за винятком аеропорту "Бориспіль", аеродрому "Київ (Антонов)" ("Гостомель"), зони відчуження ЧАЕС і смт Вільча, з виключенням з компетенції митниці питань, що належать до компетенції Енергетичної регіональної митниці, території митних ліцензійних складів, складів тимчасового зберігання й вантажних митних комплексів (у тому числі території, що будуть використовуватися за таким призначенням), які розташовані в Київській області, власниками яких є суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності, що перебувають на обліку в Київській регіональній митниці, та митного оформлення транспортних засобів, що належать громадянам, які постійно або тимчасово проживають у Київській області, місцем розташування - м. Київ.
11. Визначити зоною діяльності Харківської митниці Харківську область, за винятком Боровського, Великобурлуцького, Вовчанського, Дворічанського, Ізюмського, Куп'янського та Шевченківського районів.
12. Визначити правонаступниками в частині видачі довідок про заробітну плату для перерахунку пенсій державним службовцям, пенсія яким призначена на умовах і відповідно до норм Закону України "Про державну службу":
Східну митницю - у разі звернення колишніх посадових осіб Східної регіональної митниці;
Київську обласну митницю - у разі звернення колишніх посадових осіб Центральної регіональної митниці;
Кримську митницю - у разі звернення колишніх посадових осіб Кримської регіональної митниці;
Львівську митницю - у разі звернення колишніх посадових осіб Західної регіональної митниці;
Південну митницю - у разі звернення колишніх посадових осіб Південної регіональної та Приморської митниць;
Харківську митницю - у разі звернення колишніх посадових осіб Магістральної митниці.
( Пункт 12 із змінами, внесеними згідно з Наказом Державної митноїслужби N 120 від 13.02.2008 )
13. Департаменту кадрової роботи (Карпенко В.П.) у місячний строк внести пропозиції щодо кандидатів для призначення на керівні посади в митницях, що створюються.
14. Фінансово-економічному управлінню (Черевко П.А.) і Департаменту організації митного контролю (Сьомка С.М.) у двотижневий строк установити граничну чисельність Донецької, Київської обласної, Кримської, Львівської, Одеської та Харківської митниць.
15. Начальникам Східної, Київської обласної, Кримської, Львівської, Південної та Харківської митниць:
( Пункт 15 із змінами, внесеними згідно з Наказом Державної митноїслужби N 120 від 13.02.2008 )
15.1. У місячний строк надати до Департаменту організації митного контролю (Сьомка С.М.) обґрунтовані пропозиції щодо створення митних постів у зоні діяльності митниці.
15.2. У місячний строк надати до Фінансово-економічного управління (Черевко П.А.) пропозиції щодо структури, штатного розпису та кошторису митниці з урахуванням вимог цього наказу.
15.3. У місячний строк подати на затвердження в установленому порядку Положення про митницю.
15.4. Проінформувати суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності й громадян у зоні діяльності митниці про зміни, передбачені цим наказом.
16. Департаменту ресурсного забезпечення, капітального будівництва та експлуатації об'єктів митної інфраструктури (Сенкевич-Давидець Н.М.) забезпечити виготовлення та вчасну видачу Східній, Київській обласній, Кримській, Львівській, Південній, Харківській митницям відповідної кількості матриць і пуансонів до особистих митних забезпечень.
( Пункт 16 із змінами, внесеними згідно з Наказом Державної митноїслужби N 120 від 13.02.2008 )
17. Департаменту організації митного контролю (Сьомка С.М.) забезпечити до 20.04.08 внесення змін до Класифікатора митних органів України та їх структурних підрозділів, спеціалізованих митних установ та організацій, затвердженого наказом Держмитслужби України від 26.04.06 N 335 (зі змінами й доповненнями).
18. Регіональній інформаційній митниці (Копосов С.А.) забезпечити до 25.04.08 можливість переходу на використання кодів новостворених митниць при обробці електронних копій митних документів, статистичної та нормативно-довідкової інформації тощо, а також унесення потрібних змін до відповідних програмно-інформаційних комплексів Єдиної автоматизованої інформаційної системи Держмитслужби України.
19. Прес-службі (Судак С.Д.) забезпечити висвітлення цього наказу в засобах масової інформації.
20. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Служби Федорова О.О.
Голова Служби В.І.Хорошковський
WEB MD Office "НПО Поверхность",
www.master-d.com.ua
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Н А К А З
29.01.2008 N 64
Про створення нових митниць і зміну зон діяльності деяких митниць
Керуючись частиною четвертою статті 15 Митного кодексу України, відповідно до Положення про Державну митну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.07 N 940, і з метою оптимізації діяльності й структури митних органів
НАКАЗУЮ:
1. Створити Східну митницю. Установити код Східної митниці - 70000 00 00.
••••••••••••••••••••

Доступ до повного тексту цього документу можливий лише для передплатників електронного «Дебету-Кредиту». 
Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням; вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.